Terminarz

Wybierz
Runda I - 1/32 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
Wolny los
KS Preczów
1:2
Warta Zawiercie
Zapora Przeczyce
0:3*
Przemsza Siewierz
Strażak Mierzęcice
6:1
Źródło Kromołów
KS Góra Siewierska
1:0
Błękitni Sarnów
Ostoja Żelisławice
3:0
MKS Poręba
Jedność Strzyżowice
3:0*
Zew Kazimierz Sosnowiec
Przemsza Okradzionów
1:4
Pionier Ujejsce
Promień Strzemieszyce Małe
1:6
Łazowianka Łazy
Zagłębiak Tucznawa
1:5
Sarmacja II Będzin
KS Giebło
0:1
MKS Sławków
Cyklon Rogoźnik
1:5
Niwy Brudzowice
Płomień Niegowoniczki
1:3
Tęcza Błędów
Runda II - 1/16 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Mierzęcice
Wolny los
Grodziec Będzin
5:6
Ciężkowianka Jaworzno
Łazowianka Łazy
1:5
GÓRNIK WOJKOWICE
MKS Sławków
3:1
Zgoda Byczyna
Warta Zawiercie
4:2
Górnik Piaski Czeladź
Pionier Ujejsce
2:4
Unia Ząbkowice
KS Góra Siewierska
0:9
Niwy Brudzowice
Tęcza Błędów
1:2
MCKS Czeladź
Ostoja Żelisławice
2:3
Przemsza Siewierz
Jedność Strzyżowice
0:3*
Unia Dąbrowa Górnicza
Sarmacja II Będzin
3:8
Górnik Niwka Sosnowiec
Runda III - 1/8 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwy Brudzowice
2:3
Czarni Sosnowiec
GÓRNIK WOJKOWICE
0:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Strażak Mierzęcice
1:5
Szczakowianka Jaworzno
Warta Zawiercie
0:5
Sarmacja Będzin
Przemsza Siewierz
0:6
Unia Dąbrowa Górnicza
MKS Sławków
3:1
Victoria Jaworzno
Górnik Niwka Sosnowiec
4:4   k. 4 : 5
Unia Ząbkowice
MCKS Czeladź
0:1
Ciężkowianka Jaworzno
Runda IV - 1/4 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
3:0*
Sarmacja Będzin
Unia Ząbkowice
1:1   k. 1 : 3
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
MKS Sławków
1:9
Szczakowianka Jaworzno
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Czarni Sosnowiec
Runda V - 1/2 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
2:3
Szczakowianka Jaworzno
Ciężkowianka Jaworzno
0:9
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Runda VI - Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:1   k. 5 : 4
Szczakowianka Jaworzno
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości