Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Cyklon Rogoźnik
Cyklon Rogoźnik 18 40 57 - 20 11 7 0
2
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 18 38 51 - 28 12 2 4
3
Tęcza Błędów
Tęcza Błędów 18 35 69 - 34 11 2 5
4
Niwy Brudzowice
Niwy Brudzowice 18 34 50 - 26 10 4 4
5
GÓRNIK WOJKOWICE
GÓRNIK WOJKOWICE 18 31 35 - 24 9 4 5
6
Źródło Kromołów
Źródło Kromołów 18 22 39 - 39 6 4 8
7
Błękitni Sarnów
Błękitni Sarnów 18 20 37 - 48 6 2 10
8
Ostoja Żelisławice
Ostoja Żelisławice 18 17 35 - 53 4 5 9
9
Unia Ząbkowice
Unia Ząbkowice 18 14 26 - 63 3 5 10
10
Górnik Piaski Czeladź
Górnik Piaski Czeladź 18 1 14 - 78 0 1 17
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
2:2
Tęcza Błędów
Niwy Brudzowice
2:1
Górnik Piaski Czeladź
Błękitni Sarnów
1:3
Zagłębie II Sosnowiec
Ostoja Żelisławice
2:3
Źródło Kromołów
Unia Ząbkowice
0:1
GÓRNIK WOJKOWICE
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GÓRNIK WOJKOWICE
3:0
Błękitni Sarnów
Zagłębie II Sosnowiec
1:2
Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów
8:1
Ostoja Żelisławice
Górnik Piaski Czeladź
1:6
Źródło Kromołów
Niwy Brudzowice
7:2
Unia Ząbkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ząbkowice
5:1
Górnik Piaski Czeladź
Źródło Kromołów
1:3
Tęcza Błędów
Cyklon Rogoźnik
2:1
GÓRNIK WOJKOWICE
Błękitni Sarnów
1:6
Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice
3:2
Zagłębie II Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec
1:1
Źródło Kromołów
GÓRNIK WOJKOWICE
6:0
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
1:2
Cyklon Rogoźnik
Górnik Piaski Czeladź
0:3*
Tęcza Błędów
Unia Ząbkowice
1:2
Błękitni Sarnów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
0:3
Niwy Brudzowice
Źródło Kromołów
0:3
GÓRNIK WOJKOWICE
Cyklon Rogoźnik
3:3
Unia Ząbkowice
Błękitni Sarnów
3:0
Górnik Piaski Czeladź
Tęcza Błędów
3:5
Zagłębie II Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:3
Zagłębie II Sosnowiec
GÓRNIK WOJKOWICE
0:6
Tęcza Błędów
Niwy Brudzowice
2:0
Źródło Kromołów
Błękitni Sarnów
0:3
Cyklon Rogoźnik
Unia Ząbkowice
2:2
Ostoja Żelisławice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
7:1
Unia Ząbkowice
Tęcza Błędów
1:3
Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik
5:1
Górnik Piaski Czeladź
Ostoja Żelisławice
3:0
Błękitni Sarnów
Zagłębie II Sosnowiec
1:1
GÓRNIK WOJKOWICE
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:5
GÓRNIK WOJKOWICE
Niwy Brudzowice
4:1
Zagłębie II Sosnowiec
Błękitni Sarnów
0:2
Źródło Kromołów
Unia Ząbkowice
0:5
Tęcza Błędów
Cyklon Rogoźnik
2:2
Ostoja Żelisławice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GÓRNIK WOJKOWICE
2:0
Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice
5:3
Górnik Piaski Czeladź
Źródło Kromołów
1:1
Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów
5:2
Błękitni Sarnów
Zagłębie II Sosnowiec
6:0
Unia Ząbkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
GÓRNIK WOJKOWICE
1:0
Unia Ząbkowice
Górnik Piaski Czeladź
1:3
Niwy Brudzowice
Źródło Kromołów
5:2
Ostoja Żelisławice
Zagłębie II Sosnowiec
2:1
Błękitni Sarnów
Tęcza Błędów
1:1
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
3:0
Zagłębie II Sosnowiec
Unia Ząbkowice
2:2
Niwy Brudzowice
Błękitni Sarnów
3:3
GÓRNIK WOJKOWICE
Ostoja Żelisławice
2:4
Tęcza Błędów
Źródło Kromołów
2:1
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GÓRNIK WOJKOWICE
1:1
Cyklon Rogoźnik
Górnik Piaski Czeladź
2:2
Unia Ząbkowice
Zagłębie II Sosnowiec
3:2
Ostoja Żelisławice
Tęcza Błędów
5:2
Źródło Kromołów
Niwy Brudzowice
2:3
Błękitni Sarnów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
2:2
Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice
1:1
GÓRNIK WOJKOWICE
Tęcza Błędów
6:0
Górnik Piaski Czeladź
Źródło Kromołów
1:2
Zagłębie II Sosnowiec
Błękitni Sarnów
0:2
Unia Ząbkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
0:8
Błękitni Sarnów
Zagłębie II Sosnowiec
3:1
Tęcza Błędów
Niwy Brudzowice
0:0
Ostoja Żelisławice
Unia Ząbkowice
0:6
Cyklon Rogoźnik
GÓRNIK WOJKOWICE
2:1
Źródło Kromołów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
6:1
Błękitni Sarnów
Zagłębie II Sosnowiec
7:1
Górnik Piaski Czeladź
Ostoja Żelisławice
2:2
Unia Ząbkowice
Źródło Kromołów
3:3
Niwy Brudzowice
Tęcza Błędów
4:0
GÓRNIK WOJKOWICE
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GÓRNIK WOJKOWICE
0:2
Zagłębie II Sosnowiec
Unia Ząbkowice
3:1
Źródło Kromołów
Górnik Piaski Czeladź
0:6
Cyklon Rogoźnik
Błękitni Sarnów
3:2
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
5:0
Tęcza Błędów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec
3:2
Niwy Brudzowice
Ostoja Żelisławice
2:5
Cyklon Rogoźnik
GÓRNIK WOJKOWICE
3:0
Górnik Piaski Czeladź
Źródło Kromołów
2:2
Błękitni Sarnów
Tęcza Błędów
9:0
Unia Ząbkowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
1:4
Ostoja Żelisławice
Niwy Brudzowice
3:2
GÓRNIK WOJKOWICE
Błękitni Sarnów
7:3
Tęcza Błędów
Cyklon Rogoźnik
5:1
Źródło Kromołów
Unia Ząbkowice
1:6
Zagłębie II Sosnowiec
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Podlesianka Katowice
Podlesianka Katowice 20 54 83 - 19 18 0 2
2
Sparta Katowice
Sparta Katowice 20 46 47 - 25 15 1 4
3
Pogoń  Imielin
Pogoń Imielin 20 40 47 - 33 13 1 6
4
Górnik MK Katowice
Górnik MK Katowice 20 39 47 - 40 12 3 5 2 4 7 - 6
5
GKS  Katowice
GKS II Katowice 20 39 67 - 25 12 3 5 2 1 6 - 7
6
Górnik 09 Mysłowice
Górnik 09 Mysłowice 20 31 44 - 45 10 1 9
7
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 20 19 32 - 46 4 7 9
8
Orzeł Mokre Mikołów
Orzeł Mokre Mikołów 20 17 25 - 50 4 5 11
9
Wawel Wirek Ruda Śląska
Wawel Wirek Ruda Śląska 20 11 26 - 63 2 5 13
10
Urania Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska 20 9 27 - 60 2 3 15 2 3 5 - 5
11
Naprzód II Lipiny
Naprzód II Lipiny 20 9 23 - 62 2 3 15 2 3 5 - 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Katowice
Pauza
Górnik 09 Mysłowice
4:2
Orzeł Mokre Mikołów
Naprzód II Lipiny
0:4
Podlesianka Katowice
Sparta Katowice
3:0
Górnik MK Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
5:1
Urania Ruda Śląska
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:4
Pogoń Imielin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Imielin
Pauza
Górnik MK Katowice
1:0
Górnik 09 Mysłowice
Podlesianka Katowice
4:1
Urania Ruda Śląska
Orzeł Mokre Mikołów
0:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Naprzód II Lipiny
0:4
Sparta Katowice
GKS II Katowice
0:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mokre Mikołów
Pauza
Górnik 09 Mysłowice
3:0
Naprzód II Lipiny
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:3
Górnik MK Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:3
Pogoń Imielin
Sparta Katowice
0:2
Podlesianka Katowice
Urania Ruda Śląska
1:5
GKS II Katowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik MK Katowice
Pauza
Pogoń Imielin
3:1
Urania Ruda Śląska
Naprzód II Lipiny
4:2
Wawel Wirek Ruda Śląska
Sparta Katowice
4:0
Górnik 09 Mysłowice
Podlesianka Katowice
1:2
GKS II Katowice
Orzeł Mokre Mikołów
2:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II Lipiny
Pauza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:1
Górnik MK Katowice
Górnik 09 Mysłowice
0:4
Podlesianka Katowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
1:3
Sparta Katowice
Urania Ruda Śląska
1:2
Orzeł Mokre Mikołów
GKS II Katowice
2:3
Pogoń Imielin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
Pauza
Górnik MK Katowice
2:1
Urania Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
3:1
Pogoń Imielin
Orzeł Mokre Mikołów
2:3
GKS II Katowice
Naprzód II Lipiny
1:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik 09 Mysłowice
2:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik 09 Mysłowice
Pauza
Urania Ruda Śląska
2:3
Naprzód II Lipiny
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:6
Podlesianka Katowice
Pogoń Imielin
2:0
Orzeł Mokre Mikołów
GKS II Katowice
3:3
Górnik MK Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
Sparta Katowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek Ruda Śląska
Pauza
Górnik MK Katowice
3:3
Pogoń Imielin
Podlesianka Katowice
2:0
Orzeł Mokre Mikołów
Naprzód II Lipiny
2:2
GKS II Katowice
Sparta Katowice
3:0
Urania Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
1:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlesianka Katowice
Pauza
Orzeł Mokre Mikołów
3:2
Górnik MK Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:2
Wawel Wirek Ruda Śląska
Pogoń Imielin
6:2
Naprzód II Lipiny
GKS II Katowice
7:0
Sparta Katowice
Urania Ruda Śląska
6:3
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pauza
Sparta Katowice
1:0
Pogoń Imielin
Podlesianka Katowice
8:0
Górnik MK Katowice
Naprzód II Lipiny
0:3
Orzeł Mokre Mikołów
Górnik 09 Mysłowice
1:1
GKS II Katowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
Orzeł Mokre Mikołów
1:5
Sparta Katowice
Górnik MK Katowice
1:0
Naprzód II Lipiny
Pogoń Imielin
3:2
Górnik 09 Mysłowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:3
Podlesianka Katowice
GKS II Katowice
9:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Katowice
Pauza
Górnik MK Katowice
1:0
Sparta Katowice
Urania Ruda Śląska
1:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Podlesianka Katowice
3:1
Naprzód II Lipiny
Pogoń Imielin
3:2
Wawel Wirek Ruda Śląska
Orzeł Mokre Mikołów
2:5
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Imielin
Pauza
Urania Ruda Śląska
2:8
Podlesianka Katowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:2
Orzeł Mokre Mikołów
Sparta Katowice
5:1
Naprzód II Lipiny
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:4
GKS II Katowice
Górnik 09 Mysłowice
3:1
Górnik MK Katowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mokre Mikołów
Pauza
Górnik MK Katowice
5:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
Podlesianka Katowice
7:0
Sparta Katowice
Pogoń Imielin
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
GKS II Katowice
3:0
Urania Ruda Śląska
Naprzód II Lipiny
0:3
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik MK Katowice
Pauza
Urania Ruda Śląska
0:2
Pogoń Imielin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:2
Orzeł Mokre Mikołów
GKS II Katowice
3:0
Podlesianka Katowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
3:1
Naprzód II Lipiny
Górnik 09 Mysłowice
0:2
Sparta Katowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II Lipiny
Pauza
Podlesianka Katowice
8:2
Górnik 09 Mysłowice
Orzeł Mokre Mikołów
0:0
Urania Ruda Śląska
Pogoń Imielin
1:0
GKS II Katowice
Sparta Katowice
5:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Górnik MK Katowice
6:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
Pauza
Urania Ruda Śląska
1:2
Górnik MK Katowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:3
Górnik 09 Mysłowice
Pogoń Imielin
0:4
Podlesianka Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:2
Naprzód II Lipiny
GKS II Katowice
7:0
Orzeł Mokre Mikołów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik 09 Mysłowice
Pauza
Górnik MK Katowice
4:3
GKS II Katowice
Orzeł Mokre Mikołów
1:4
Pogoń Imielin
Naprzód II Lipiny
2:3
Urania Ruda Śląska
Sparta Katowice
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Podlesianka Katowice
4:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek Ruda Śląska
Pauza
Urania Ruda Śląska
2:2
Sparta Katowice
Orzeł Mokre Mikołów
0:3
Podlesianka Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:4
Górnik 09 Mysłowice
GKS II Katowice
7:1
Naprzód II Lipiny
Pogoń Imielin
1:3
Górnik MK Katowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlesianka Katowice
Pauza
Sparta Katowice
1:0
GKS II Katowice
Naprzód II Lipiny
1:3
Pogoń Imielin
Górnik MK Katowice
4:1
Orzeł Mokre Mikołów
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik 09 Mysłowice
3:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pauza
Urania Ruda Śląska
0:3
Wawel Wirek Ruda Śląska
Górnik MK Katowice
2:6
Podlesianka Katowice
GKS II Katowice
3:2
Górnik 09 Mysłowice
Orzeł Mokre Mikołów
2:0
Naprzód II Lipiny
Pogoń Imielin
1:2
Sparta Katowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
Sparta Katowice
2:0
Orzeł Mokre Mikołów
Górnik 09 Mysłowice
3:1
Pogoń Imielin
Podlesianka Katowice
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Naprzód II Lipiny
2:3
Górnik MK Katowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
1:3
GKS II Katowice

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości