Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Salos Dąbrowa Górnicza
Salos Dąbrowa Górnicza 9 24 30 - 5 8 0 1
2
SKFS Gmina Psary
SKFS Gmina Psary 9 15 40 - 19 5 0 4
3
Football Academy Zawiercie
Football Academy Zawiercie 9 13 22 - 21 4 1 4
4
Warta Zawiercie
Warta Zawiercie 9 11 16 - 14 3 2 4
5
Tęcza Błędów
Tęcza Błędów 9 10 16 - 23 3 1 5
6
Strażak Nowa Wieś
Strażak Nowa Wieś 5 0 1 - 43 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
0:1
Salos Dąbrowa Górnicza
Football Academy Zawiercie
9:0
Strażak Nowa Wieś
SKFS Gmina Psary
7:2
Tęcza Błędów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
0:1
Football Academy Zawiercie
Salos Dąbrowa Górnicza
2:1
SKFS Gmina Psary
Strażak Nowa Wieś
0:4
Tęcza Błędów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
1:3
SKFS Gmina Psary
Salos Dąbrowa Górnicza
12:0
Strażak Nowa Wieś
Football Academy Zawiercie
4:2
Tęcza Błędów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
7:1
Strażak Nowa Wieś
Salos Dąbrowa Górnicza
2:0
Tęcza Błędów
Football Academy Zawiercie
1:8
SKFS Gmina Psary
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
1:1
Tęcza Błędów
Salos Dąbrowa Górnicza
3:1
Football Academy Zawiercie
Strażak Nowa Wieś
0:11
SKFS Gmina Psary
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Zawiercie
Pauza
Warta Zawiercie
0:2
Salos Dąbrowa Górnicza
SKFS Gmina Psary
6:2
Tęcza Błędów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tęcza Błędów
Warta Zawiercie
2:2
Football Academy Zawiercie
Salos Dąbrowa Górnicza
4:0
SKFS Gmina Psary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
Pauza
Warta Zawiercie
3:2
SKFS Gmina Psary
Football Academy Zawiercie
0:1
Tęcza Błędów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
Pauza
Salos Dąbrowa Górnicza
1:3
Tęcza Błędów
Football Academy Zawiercie
4:2
SKFS Gmina Psary
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SKFS Gmina Psary
Warta Zawiercie
2:1
Tęcza Błędów
Salos Dąbrowa Górnicza
3:0
Football Academy Zawiercie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Zawiercie
Pauza
Warta Zawiercie
- : -
Salos Dąbrowa Górnicza
SKFS Gmina Psary
- : -
Tęcza Błędów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tęcza Błędów
Warta Zawiercie
- : -
Football Academy Zawiercie
Salos Dąbrowa Górnicza
- : -
SKFS Gmina Psary
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
Pauza
Warta Zawiercie
- : -
SKFS Gmina Psary
Football Academy Zawiercie
- : -
Tęcza Błędów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
Pauza
Salos Dąbrowa Górnicza
- : -
Tęcza Błędów
Football Academy Zawiercie
- : -
SKFS Gmina Psary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SKFS Gmina Psary
Warta Zawiercie
- : -
Tęcza Błędów
Salos Dąbrowa Górnicza
- : -
Football Academy Zawiercie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Zawiercie
Pauza
Warta Zawiercie
- : -
Salos Dąbrowa Górnicza
SKFS Gmina Psary
- : -
Tęcza Błędów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tęcza Błędów
Warta Zawiercie
- : -
Football Academy Zawiercie
Salos Dąbrowa Górnicza
- : -
SKFS Gmina Psary
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
Pauza
Warta Zawiercie
- : -
SKFS Gmina Psary
Football Academy Zawiercie
- : -
Tęcza Błędów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
Pauza
Salos Dąbrowa Górnicza
- : -
Tęcza Błędów
Football Academy Zawiercie
- : -
SKFS Gmina Psary
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SKFS Gmina Psary
Warta Zawiercie
- : -
Tęcza Błędów
Salos Dąbrowa Górnicza
- : -
Football Academy Zawiercie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Football Academy Zawiercie
Pauza
Warta Zawiercie
- : -
Salos Dąbrowa Górnicza
SKFS Gmina Psary
- : -
Tęcza Błędów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tęcza Błędów
Warta Zawiercie
- : -
Football Academy Zawiercie
Salos Dąbrowa Górnicza
- : -
SKFS Gmina Psary
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos Dąbrowa Górnicza
Pauza
Warta Zawiercie
- : -
SKFS Gmina Psary
Football Academy Zawiercie
- : -
Tęcza Błędów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Zawiercie
Pauza
Salos Dąbrowa Górnicza
- : -
Tęcza Błędów
Football Academy Zawiercie
- : -
SKFS Gmina Psary
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SKFS Gmina Psary
Warta Zawiercie
- : -
Tęcza Błędów
Salos Dąbrowa Górnicza
- : -
Football Academy Zawiercie
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Akademia Sportu Wojkowice
Akademia Sportu Wojkowice 11 29 31 - 11 9 2 0
2
Sarmacja Będzin
Sarmacja Będzin 15 28 35 - 22 9 1 5
3
Piłkarz Sosnowiec
Piłkarz Sosnowiec 11 22 30 - 10 7 1 3
4
Football Academy Zawiercie
Football II Academy Zawiercie 12 6 11 - 33 2 0 10
5
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Mydlice Dąbrowa Górnicza 11 3 6 - 37 1 0 10
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
0:2
Sarmacja Będzin
Football II Academy Zawiercie
0:2
Akademia Sportu Wojkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Wojkowice
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
4:1
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
2:1
Football II Academy Zawiercie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
Akademia Sportu Wojkowice
4:1
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Piłkarz Sosnowiec
1:0
Football II Academy Zawiercie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
Pauza
Sarmacja Będzin
2:3
Akademia Sportu Wojkowice
Football II Academy Zawiercie
7:0
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Football II Academy Zawiercie
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
1:1
Akademia Sportu Wojkowice
Sarmacja Będzin
5:1
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
4:0
Sarmacja Będzin
Football II Academy Zawiercie
0:3
Akademia Sportu Wojkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Wojkowice
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
3:0*
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
5:0
Football II Academy Zawiercie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
Akademia Sportu Wojkowice
3:0*
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Piłkarz Sosnowiec
8:0
Football II Academy Zawiercie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
Pauza
Sarmacja Będzin
3:4
Akademia Sportu Wojkowice
Football II Academy Zawiercie
3:0*
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Football II Academy Zawiercie
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
1:4
Akademia Sportu Wojkowice
Sarmacja Będzin
3:0*
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
5:0
Sarmacja Będzin
Football II Academy Zawiercie
0:3*
Akademia Sportu Wojkowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Wojkowice
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
- : -
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
3:0*
Football II Academy Zawiercie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
Akademia Sportu Wojkowice
- : -
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Piłkarz Sosnowiec
3:0*
Football II Academy Zawiercie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
Pauza
Sarmacja Będzin
1:2
Akademia Sportu Wojkowice
Football II Academy Zawiercie
0:3*
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Football II Academy Zawiercie
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
- : -
Akademia Sportu Wojkowice
Sarmacja Będzin
1:0
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
- : -
Sarmacja Będzin
Football II Academy Zawiercie
- : -
Akademia Sportu Wojkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Wojkowice
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
- : -
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
- : -
Football II Academy Zawiercie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
Akademia Sportu Wojkowice
- : -
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Piłkarz Sosnowiec
- : -
Football II Academy Zawiercie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
Pauza
Sarmacja Będzin
- : -
Akademia Sportu Wojkowice
Football II Academy Zawiercie
- : -
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Football II Academy Zawiercie
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
- : -
Akademia Sportu Wojkowice
Sarmacja Będzin
4:0
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
0:2
Sarmacja Będzin
Football II Academy Zawiercie
- : -
Akademia Sportu Wojkowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia Sportu Wojkowice
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
- : -
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin
- : -
Football II Academy Zawiercie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
Pauza
Akademia Sportu Wojkowice
- : -
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Piłkarz Sosnowiec
- : -
Football II Academy Zawiercie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Piłkarz Sosnowiec
Pauza
Sarmacja Będzin
2:2
Akademia Sportu Wojkowice
Football II Academy Zawiercie
- : -
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Football II Academy Zawiercie
Pauza
Piłkarz Sosnowiec
- : -
Akademia Sportu Wojkowice
Sarmacja Będzin
- : -
Mydlice Dąbrowa Górnicza
Grupa 3
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Górnik Niwka Sosnowiec
Górnik Niwka Sosnowiec 12 29 24 - 9 9 2 1
2
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Dąbrowa Górnicza 12 16 24 - 22 5 1 6
3
Grodziec Będzin
Grodziec Będzin 12 16 17 - 15 5 1 6
4
Salos Dąbrowa Górnicza
Salos II Dąbrowa Górnicza 12 15 17 - 22 5 0 7
5
CKS Czeladź
CKS II Czeladź 12 11 18 - 32 3 2 7
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Niwka Sosnowiec
Pauza
CKS II Czeladź
2:1
Grodziec Będzin
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:0
Salos II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos II Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS II Czeladź
0:1
Górnik Niwka Sosnowiec
Grodziec Będzin
0:1
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
Pauza
Salos II Dąbrowa Górnicza
0:3
Górnik Niwka Sosnowiec
CKS II Czeladź
4:2
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS II Czeladź
Pauza
Grodziec Będzin
3:1
Salos II Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:2
Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS II Czeladź
2:3
Salos II Dąbrowa Górnicza
Grodziec Będzin
0:1
Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Niwka Sosnowiec
Pauza
CKS II Czeladź
1:2
Grodziec Będzin
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
0:2
Salos II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos II Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS II Czeladź
1:1
Górnik Niwka Sosnowiec
Grodziec Będzin
2:0
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
Pauza
Salos II Dąbrowa Górnicza
1:0
Górnik Niwka Sosnowiec
CKS II Czeladź
4:3
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS II Czeladź
Pauza
Grodziec Będzin
2:0
Salos II Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:2
Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS II Czeladź
0:2
Salos II Dąbrowa Górnicza
Grodziec Będzin
0:1
Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Niwka Sosnowiec
Pauza
CKS II Czeladź
1:1
Grodziec Będzin
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
3:1
Salos II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos II Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS II Czeladź
1:4
Górnik Niwka Sosnowiec
Grodziec Będzin
2:3
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
Pauza
Salos II Dąbrowa Górnicza
0:3
Górnik Niwka Sosnowiec
CKS II Czeladź
0:6
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS II Czeladź
Pauza
Grodziec Będzin
2:1
Salos II Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:3
Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS II Czeladź
2:6
Salos II Dąbrowa Górnicza
Grodziec Będzin
2:3
Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Niwka Sosnowiec
Pauza
CKS II Czeladź
- : -
Grodziec Będzin
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
Salos II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos II Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS II Czeladź
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Grodziec Będzin
- : -
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
Pauza
Salos II Dąbrowa Górnicza
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
CKS II Czeladź
- : -
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS II Czeladź
Pauza
Grodziec Będzin
- : -
Salos II Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS II Czeladź
- : -
Salos II Dąbrowa Górnicza
Grodziec Będzin
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Niwka Sosnowiec
Pauza
CKS II Czeladź
- : -
Grodziec Będzin
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
Salos II Dąbrowa Górnicza
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Salos II Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS II Czeladź
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Grodziec Będzin
- : -
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
Pauza
Salos II Dąbrowa Górnicza
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
CKS II Czeladź
- : -
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS II Czeladź
Pauza
Grodziec Będzin
- : -
Salos II Dąbrowa Górnicza
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS II Czeladź
- : -
Salos II Dąbrowa Górnicza
Grodziec Będzin
- : -
Górnik Niwka Sosnowiec
Grupa 4
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Orzeł Sosnowiec
Orzeł Sosnowiec 4 10 9 - 2 3 1 0
2
Górnik Sosnowiec
Górnik Sosnowiec 4 9 13 - 5 3 0 1
3
Górnik Jaworzno
Górnik Jaworzno 4 5 6 - 5 1 2 1
4
Akademia 2012 Jaworzno
Akademia 2012 Jaworzno 4 4 7 - 7 1 1 2
5
CKS Czeladź
CKS III Czeladź 4 0 1 - 17 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS III Czeladź
Pauza
Górnik Jaworzno
1:1
Akademia 2012 Jaworzno
Orzeł Sosnowiec
1:0
Górnik Sosnowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia 2012 Jaworzno
Pauza
Górnik Jaworzno
1:1
Orzeł Sosnowiec
Górnik Sosnowiec
6:1
CKS III Czeladź
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
Pauza
Akademia 2012 Jaworzno
2:4
Górnik Sosnowiec
Orzeł Sosnowiec
5:0
CKS III Czeladź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sosnowiec
Pauza
Górnik Jaworzno
1:3
Górnik Sosnowiec
Akademia 2012 Jaworzno
3:0
CKS III Czeladź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
Pauza
Górnik Jaworzno
3:0
CKS III Czeladź
Akademia 2012 Jaworzno
1:2
Orzeł Sosnowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
CKS III Czeladź
Górnik Jaworzno
- : -
Akademia 2012 Jaworzno
Orzeł Sosnowiec
- : -
Górnik Sosnowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia 2012 Jaworzno
Pauza
Górnik Jaworzno
- : -
Orzeł Sosnowiec
Górnik Sosnowiec
- : -
CKS III Czeladź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
Pauza
Akademia 2012 Jaworzno
- : -
Górnik Sosnowiec
Orzeł Sosnowiec
- : -
CKS III Czeladź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sosnowiec
Pauza
Górnik Jaworzno
- : -
Górnik Sosnowiec
Akademia 2012 Jaworzno
- : -
CKS III Czeladź
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
Pauza
Górnik Jaworzno
- : -
CKS III Czeladź
Akademia 2012 Jaworzno
- : -
Orzeł Sosnowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
CKS III Czeladź
Górnik Jaworzno
- : -
Akademia 2012 Jaworzno
Orzeł Sosnowiec
- : -
Górnik Sosnowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia 2012 Jaworzno
Pauza
Górnik Jaworzno
- : -
Orzeł Sosnowiec
Górnik Sosnowiec
- : -
CKS III Czeladź
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
Pauza
Akademia 2012 Jaworzno
- : -
Górnik Sosnowiec
Orzeł Sosnowiec
- : -
CKS III Czeladź
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sosnowiec
Pauza
Górnik Jaworzno
- : -
Górnik Sosnowiec
Akademia 2012 Jaworzno
- : -
CKS III Czeladź
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
Pauza
Górnik Jaworzno
- : -
CKS III Czeladź
Akademia 2012 Jaworzno
- : -
Orzeł Sosnowiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
CKS III Czeladź
Górnik Jaworzno
- : -
Akademia 2012 Jaworzno
Orzeł Sosnowiec
- : -
Górnik Sosnowiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia 2012 Jaworzno
Pauza
Górnik Jaworzno
- : -
Orzeł Sosnowiec
Górnik Sosnowiec
- : -
CKS III Czeladź
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
Pauza
Akademia 2012 Jaworzno
- : -
Górnik Sosnowiec
Orzeł Sosnowiec
- : -
CKS III Czeladź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sosnowiec
Pauza
Górnik Jaworzno
- : -
Górnik Sosnowiec
Akademia 2012 Jaworzno
- : -
CKS III Czeladź
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
Pauza
Górnik Jaworzno
- : -
CKS III Czeladź
Akademia 2012 Jaworzno
- : -
Orzeł Sosnowiec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
CKS III Czeladź
Górnik Jaworzno
- : -
Akademia 2012 Jaworzno
Orzeł Sosnowiec
- : -
Górnik Sosnowiec
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Akademia 2012 Jaworzno
Pauza
Górnik Jaworzno
- : -
Orzeł Sosnowiec
Górnik Sosnowiec
- : -
CKS III Czeladź
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Jaworzno
Pauza
Akademia 2012 Jaworzno
- : -
Górnik Sosnowiec
Orzeł Sosnowiec
- : -
CKS III Czeladź
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sosnowiec
Pauza
Górnik Jaworzno
- : -
Górnik Sosnowiec
Akademia 2012 Jaworzno
- : -
CKS III Czeladź
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Sosnowiec
Pauza
Górnik Jaworzno
- : -
CKS III Czeladź
Akademia 2012 Jaworzno
- : -
Orzeł Sosnowiec
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Szczakowianka Jaworzno
Szczakowianka Jaworzno 4 12 16 - 0 4 0 0
2
CKS Czeladź
CKS Czeladź 4 9 18 - 2 3 0 1
3
UKS Sławków
UKS Sławków 4 6 6 - 20 2 0 2
4
Zew Kazimierz Sosnowiec
Zew Kazimierz Sosnowiec 4 3 3 - 9 1 0 3
5
MUKP Dąbrowa Górnicza
MUKP Dąbrowa Górnicza 4 0 0 - 12 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
CKS Czeladź
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
UKS Sławków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sławków
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
Szczakowianka Jaworzno
CKS Czeladź
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
Pauza
UKS Sławków
- : -
Szczakowianka Jaworzno
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS Czeladź
- : -
UKS Sławków
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Kazimierz Sosnowiec
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
UKS Sławków
CKS Czeladź
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
CKS Czeladź
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
UKS Sławków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sławków
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
Szczakowianka Jaworzno
CKS Czeladź
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
Pauza
UKS Sławków
- : -
Szczakowianka Jaworzno
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS Czeladź
- : -
UKS Sławków
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Kazimierz Sosnowiec
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
UKS Sławków
CKS Czeladź
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
CKS Czeladź
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
UKS Sławków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sławków
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
Szczakowianka Jaworzno
CKS Czeladź
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
Pauza
UKS Sławków
- : -
Szczakowianka Jaworzno
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS Czeladź
- : -
UKS Sławków
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Kazimierz Sosnowiec
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
UKS Sławków
CKS Czeladź
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
CKS Czeladź
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
UKS Sławków
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sławków
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
Szczakowianka Jaworzno
CKS Czeladź
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
Pauza
UKS Sławków
- : -
Szczakowianka Jaworzno
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS Czeladź
- : -
UKS Sławków
Zew Kazimierz Sosnowiec
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Kazimierz Sosnowiec
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
- : -
UKS Sławków
CKS Czeladź
- : -
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczakowianka Jaworzno
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:3*
CKS Czeladź
Zew Kazimierz Sosnowiec
0:3
UKS Sławków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sławków
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:3
Szczakowianka Jaworzno
CKS Czeladź
3:0
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
CKS Czeladź
Pauza
UKS Sławków
0:8
Szczakowianka Jaworzno
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:3
Zew Kazimierz Sosnowiec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKP Dąbrowa Górnicza
Pauza
CKS Czeladź
12:0
UKS Sławków
Zew Kazimierz Sosnowiec
0:3
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Zew Kazimierz Sosnowiec
Pauza
MUKP Dąbrowa Górnicza
0:3
UKS Sławków
CKS Czeladź
0:2
Szczakowianka Jaworzno

Faza Pucharowa