Terminarz

Wybierz
Runda I - 1/64 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Psary
Wolny los
Zew Kazimierz Sosnowiec
Wolny los
Podłęże Jaworzno
1:0
Zgoda Byczyna
Huragan Kocikowa
0:3
Ciężkowianka Jaworzno
Płomień Niegowoniczki
2:3
Cyklon Rogoźnik
KS Preczów
2:0
MKS Poręba
Źródło II Kromołów
7:1
Trzy Korony Żarnowiec
Victoria II Jaworzno
0:3*
Strażak Mierzęcice
MKS II Sławków
3:4
Zagłębiak Tucznawa
Łazowianka Łazy
0:4
Zagłębie II Sosnowiec
Pilica Wierbka
0:1
Olimpia Blanowice
KS Góra Siewierska
2:5
GÓRNIK WOJKOWICE
Łagisza Będzin
0:3*
Grodziec Będzin
Skalniak Kroczyce
2:8
Zapora Przeczyce
Jedność Strzyżowice
2:5
Błękitni Sarnów
Niwy Brudzowice
2:5
Górnik Piaski Czeladź
KS Giebło
0:3
Tęcza Błędów
Budowlani Ogrodzieniec
0:3*
KS Wysoka
Runda II - 1/32 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
2:1
Przemsza Siewierz
Zew Kazimierz Sosnowiec
1:2
GÓRNIK WOJKOWICE
KS Preczów
0:2
Tęcza Błędów
Ciężkowianka Jaworzno
2:1
Błękitni Sarnów
Iskra Psary
1:0
Strażak Mierzęcice
Zagłębiak Tucznawa
5:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
KS Wysoka
0:3*
Zapora Przeczyce
Podłęże Jaworzno
0:4
Źródło II Kromołów
Grodziec Będzin
2:8
Zagłębie II Sosnowiec
Olimpia Blanowice
1:4
Cyklon Rogoźnik
Runda III - 1/16 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Ciężkowianka Jaworzno
Wolny los
Górnik Piaski Czeladź
3:0
Zagłębiak Tucznawa
Cyklon Rogoźnik
4:3
Górnik Niwka Sosnowiec
Iskra Psary
1:2
Szczakowianka II Jaworzno
GÓRNIK WOJKOWICE
0:1
Zapora Przeczyce
Tęcza Błędów
1:3
Sarmacja Będzin
Zagłębie II Sosnowiec
2:3
Unia Ząbkowice
Źródło II Kromołów
5:0
Górnik Jaworzno
Runda IV - 1/8 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Dąbrowa Górnicza
Wolny los
Górnik Piaski Czeladź
0:1
Źródło II Kromołów
Cyklon Rogoźnik
1:6
MKS Sławków
Unia Ząbkowice
5:1
Zapora Przeczyce
Szczakowianka II Jaworzno
1:3
Victoria Jaworzno
Ciężkowianka Jaworzno
0:3
Sarmacja Będzin
Czarni Sosnowiec
4:0
Źródło Kromołów
Runda V - 1/4 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
4:0
MKS Sławków
Unia Ząbkowice
3:0
Unia Dąbrowa Górnicza
Victoria Jaworzno
0:1
Czarni Sosnowiec
Źródło II Kromołów
1:4
Zagłębie Sosnowiec
Runda VI - 1/2 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
1:2
Zagłębie Sosnowiec
Unia Ząbkowice
0:3
Czarni Sosnowiec
Runda VII - Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sosnowiec
2:1
Zagłębie Sosnowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości