Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
0:0
Pilica Wierbka
KS Olkusz
3:1
Czarni Sosnowiec
Bolesław Bukowno
1:0
Unia Ząbkowice
Warta Zawiercie
2:1
AKS Mikołów
Przemsza Siewierz
0:1
Górnik Wesoła
MKS Sławków
1:0
Grodziec Będzin
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
0:0
Budowlani Ogrodzieniec
Strażak Nowa Wieś
1:2
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:1
KS Olkusz
Górnik Wesoła
1:0
Sarmacja Będzin
Unia Ząbkowice
1:4
MKS Sławków
AKS Mikołów
0:2
Szczakowianka Jaworzno
Pilica Wierbka
0:1
Bolesław Bukowno
Warta Zawiercie
1:3
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
1:0
Strażak Nowa Wieś
Budowlani Ogrodzieniec
2:2
Przemsza Siewierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
5:1
Budowlani Ogrodzieniec
KS Olkusz
4:1
Unia Ząbkowice
Szczakowianka Jaworzno
2:1
Czarni Sosnowiec
Przemsza Siewierz
1:3
Warta Zawiercie
MKS Sławków
2:2
Pilica Wierbka
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:1
AKS Mikołów
Górnik Wesoła
2:1
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:4
Szczakowianka Jaworzno
Górnik Wesoła
3:0
MKS Sławków
Unia Ząbkowice
4:0
Strażak Nowa Wieś
AKS Mikołów
0:0
Czarni Sosnowiec
Pilica Wierbka
0:0
KS Olkusz
Warta Zawiercie
2:3
Sarmacja Będzin
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:0
Przemsza Siewierz
Budowlani Ogrodzieniec
3:2
Bolesław Bukowno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
2:0
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Olkusz
1:1
Górnik Wesoła
Szczakowianka Jaworzno
3:0
Unia Ząbkowice
Bolesław Bukowno
3:2
Warta Zawiercie
Przemsza Siewierz
3:1
AKS Mikołów
MKS Sławków
1:4
Budowlani Ogrodzieniec
Czarni Sosnowiec
3:1
Grodziec Będzin
Strażak Nowa Wieś
0:3
Pilica Wierbka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Nowa Wieś
2:2
Grodziec Będzin
Unia Ząbkowice
1:1
Czarni Sosnowiec
Pilica Wierbka
2:5
Szczakowianka Jaworzno
Warta Zawiercie
2:1
MKS Sławków
Przemsza Siewierz
2:2
Sarmacja Będzin
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:3
Bolesław Bukowno
Budowlani Ogrodzieniec
0:1
KS Olkusz
AKS Mikołów
3:1
Górnik Wesoła
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
7:1
Unia Ząbkowice
Sarmacja Będzin
0:2
AKS Mikołów
KS Olkusz
1:1
Warta Zawiercie
Szczakowianka Jaworzno
2:2
Górnik Wesoła
Bolesław Bukowno
5:0
Przemsza Siewierz
MKS Sławków
3:1
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
4:0
Pilica Wierbka
Strażak Nowa Wieś
3:0
Budowlani Ogrodzieniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
2:0
Bolesław Bukowno
Górnik Wesoła
2:2
Czarni Sosnowiec
AKS Mikołów
6:0
Unia Ząbkowice
Pilica Wierbka
2:0
Grodziec Będzin
Warta Zawiercie
2:0
Strażak Nowa Wieś
Przemsza Siewierz
2:2
MKS Sławków
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
0:2
KS Olkusz
Budowlani Ogrodzieniec
0:1
Szczakowianka Jaworzno
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:0
Górnik Wesoła
KS Olkusz
3:1
Przemsza Siewierz
Szczakowianka Jaworzno
1:4
Warta Zawiercie
Unia Ząbkowice
2:4
Pilica Wierbka
Bolesław Bukowno
0:0
AKS Mikołów
MKS Sławków
0:1
Sarmacja Będzin
Czarni Sosnowiec
4:0
Budowlani Ogrodzieniec
Strażak Nowa Wieś
2:3
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
2:2
KS Olkusz
Górnik Wesoła
2:4
Unia Ząbkowice
Bolesław Bukowno
3:1
MKS Sławków
AKS Mikołów
3:1
Pilica Wierbka
Warta Zawiercie
6:2
Czarni Sosnowiec
Przemsza Siewierz
4:1
Strażak Nowa Wieś
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:5
Szczakowianka Jaworzno
Budowlani Ogrodzieniec
0:0
Grodziec Będzin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:2
Warta Zawiercie
KS Olkusz
1:1
Bolesław Bukowno
Szczakowianka Jaworzno
3:0
Przemsza Siewierz
Unia Ząbkowice
0:2
Budowlani Ogrodzieniec
Pilica Wierbka
0:2
Górnik Wesoła
MKS Sławków
1:1
AKS Mikołów
Czarni Sosnowiec
2:0
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Strażak Nowa Wieś
0:3
Sarmacja Będzin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
AKS Mikołów
3:2
Grodziec Będzin
Sarmacja Będzin
2:1
Szczakowianka Jaworzno
Bolesław Bukowno
2:0
Strażak Nowa Wieś
Warta Zawiercie
7:0
Unia Ząbkowice
Przemsza Siewierz
3:0
Czarni Sosnowiec
MKS Sławków
1:2
KS Olkusz
Budowlani Ogrodzieniec
0:1
Pilica Wierbka
Górnik Wesoła
7:2
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:0
Przemsza Siewierz
KS Olkusz
1:2
AKS Mikołów
Szczakowianka Jaworzno
2:0
Bolesław Bukowno
Górnik Wesoła
2:2
Budowlani Ogrodzieniec
Unia Ząbkowice
4:1
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Pilica Wierbka
2:1
Warta Zawiercie
Czarni Sosnowiec
0:0
Sarmacja Będzin
Strażak Nowa Wieś
1:1
MKS Sławków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
5:0
Grodziec Będzin
KS Olkusz
4:0
Strażak Nowa Wieś
Bolesław Bukowno
0:1
Czarni Sosnowiec
AKS Mikołów
5:1
Budowlani Ogrodzieniec
Warta Zawiercie
4:0
Górnik Wesoła
Przemsza Siewierz
1:0
Unia Ząbkowice
MKS Sławków
0:6
Szczakowianka Jaworzno
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:0
Pilica Wierbka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Bolesław Bukowno
4:0
Górnik Wesoła
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:0
Grodziec Będzin
Szczakowianka Jaworzno
4:1
KS Olkusz
Unia Ząbkowice
1:1
Sarmacja Będzin
Pilica Wierbka
1:3
Przemsza Siewierz
Czarni Sosnowiec
4:2
MKS Sławków
Strażak Nowa Wieś
1:0
AKS Mikołów
Budowlani Ogrodzieniec
0:2
Warta Zawiercie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:0
MKS Sławków
Szczakowianka Jaworzno
5:1
Strażak Nowa Wieś
Górnik Wesoła
2:4
Przemsza Siewierz
Unia Ząbkowice
1:1
Bolesław Bukowno
AKS Mikołów
0:1
Warta Zawiercie
Pilica Wierbka
0:3
Sarmacja Będzin
Czarni Sosnowiec
2:1
KS Olkusz
Budowlani Ogrodzieniec
1:3
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
4:2
Górnik Wesoła
KS Olkusz
2:1
Grodziec Będzin
Szczakowianka Jaworzno
3:1
AKS Mikołów
Bolesław Bukowno
1:0
Pilica Wierbka
Przemsza Siewierz
1:0
Budowlani Ogrodzieniec
MKS Sławków
2:2
Unia Ząbkowice
Strażak Nowa Wieś
1:4
Czarni Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:4
Warta Zawiercie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
4:2
Strażak Nowa Wieś
Górnik Wesoła
0:3
Bolesław Bukowno
Unia Ząbkowice
1:1
KS Olkusz
AKS Mikołów
3:0
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Pilica Wierbka
0:1
MKS Sławków
Warta Zawiercie
1:0
Przemsza Siewierz
Czarni Sosnowiec
1:3
Szczakowianka Jaworzno
Budowlani Ogrodzieniec
0:3
Sarmacja Będzin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
2:0
Warta Zawiercie
KS Olkusz
3:0
Pilica Wierbka
Szczakowianka Jaworzno
2:0
Grodziec Będzin
Bolesław Bukowno
8:0
Budowlani Ogrodzieniec
Przemsza Siewierz
2:0
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
MKS Sławków
1:2
Górnik Wesoła
Czarni Sosnowiec
2:0
AKS Mikołów
Strażak Nowa Wieś
3:1
Unia Ząbkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:0
Czarni Sosnowiec
Górnik Wesoła
0:1
KS Olkusz
Unia Ząbkowice
0:4
Szczakowianka Jaworzno
AKS Mikołów
2:1
Przemsza Siewierz
Pilica Wierbka
3:0
Strażak Nowa Wieś
Warta Zawiercie
1:0
Bolesław Bukowno
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
0:1
Sarmacja Będzin
Budowlani Ogrodzieniec
1:3
MKS Sławków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:2
AKS Mikołów
Sarmacja Będzin
3:1
Przemsza Siewierz
KS Olkusz
0:0
Budowlani Ogrodzieniec
Szczakowianka Jaworzno
5:0
Pilica Wierbka
Bolesław Bukowno
1:0
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
MKS Sławków
1:2
Warta Zawiercie
Czarni Sosnowiec
1:0
Unia Ząbkowice
Strażak Nowa Wieś
0:0
Górnik Wesoła
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wesoła
0:3
Szczakowianka Jaworzno
Unia Ząbkowice
2:0
Grodziec Będzin
AKS Mikołów
1:0
Sarmacja Będzin
Pilica Wierbka
2:0
Czarni Sosnowiec
Warta Zawiercie
1:0
KS Olkusz
Przemsza Siewierz
2:3
Bolesław Bukowno
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:3
MKS Sławków
Budowlani Ogrodzieniec
0:0
Strażak Nowa Wieś
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
4:0
Pilica Wierbka
KS Olkusz
0:0
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Szczakowianka Jaworzno
12:1
Budowlani Ogrodzieniec
Unia Ząbkowice
3:1
AKS Mikołów
Bolesław Bukowno
0:1
Sarmacja Będzin
MKS Sławków
1:1
Przemsza Siewierz
Czarni Sosnowiec
2:3
Górnik Wesoła
Strażak Nowa Wieś
1:1
Warta Zawiercie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
4:0
MKS Sławków
Górnik Wesoła
2:1
Grodziec Będzin
AKS Mikołów
1:0
Bolesław Bukowno
Pilica Wierbka
2:0
Unia Ząbkowice
Warta Zawiercie
2:5
Szczakowianka Jaworzno
Przemsza Siewierz
1:0
KS Olkusz
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:2
Strażak Nowa Wieś
Budowlani Ogrodzieniec
0:2
Czarni Sosnowiec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:3
Budowlani Ogrodzieniec
KS Olkusz
0:3
Sarmacja Będzin
Szczakowianka Jaworzno
5:0
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Unia Ząbkowice
1:2
Górnik Wesoła
Pilica Wierbka
3:0
AKS Mikołów
MKS Sławków
1:1
Bolesław Bukowno
Czarni Sosnowiec
0:2
Warta Zawiercie
Strażak Nowa Wieś
1:1
Przemsza Siewierz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
6:2
Strażak Nowa Wieś
Górnik Wesoła
1:1
Pilica Wierbka
Bolesław Bukowno
2:0
KS Olkusz
AKS Mikołów
2:2
MKS Sławków
Warta Zawiercie
3:0
Grodziec Będzin
Przemsza Siewierz
1:4
Szczakowianka Jaworzno
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
0:0
Czarni Sosnowiec
Budowlani Ogrodzieniec
2:2
Unia Ząbkowice
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
0:1
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
KS Olkusz
3:5
MKS Sławków
Szczakowianka Jaworzno
2:2
Sarmacja Będzin
Górnik Wesoła
1:1
AKS Mikołów
Unia Ząbkowice
1:1
Warta Zawiercie
Pilica Wierbka
0:1
Budowlani Ogrodzieniec
Czarni Sosnowiec
1:3
Przemsza Siewierz
Strażak Nowa Wieś
2:0
Bolesław Bukowno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
5:1
Czarni Sosnowiec
Bolesław Bukowno
2:0
Szczakowianka Jaworzno
AKS Mikołów
0:2
KS Olkusz
Warta Zawiercie
1:1
Pilica Wierbka
Przemsza Siewierz
4:1
Grodziec Będzin
MKS Sławków
0:1
Strażak Nowa Wieś
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
2:0
Unia Ząbkowice
Budowlani Ogrodzieniec
2:1
Górnik Wesoła
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
0:2
Sarmacja Będzin
Szczakowianka Jaworzno
2:1
MKS Sławków
Górnik Wesoła
2:0
Warta Zawiercie
Unia Ząbkowice
3:6
Przemsza Siewierz
Pilica Wierbka
2:2
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Czarni Sosnowiec
0:0
Bolesław Bukowno
Strażak Nowa Wieś
0:2
KS Olkusz
Budowlani Ogrodzieniec
2:0
AKS Mikołów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:0
Bolesław Bukowno
Sarmacja Będzin
8:1
Unia Ząbkowice
KS Olkusz
1:4
Szczakowianka Jaworzno
AKS Mikołów
2:2
Strażak Nowa Wieś
Warta Zawiercie
3:0
Budowlani Ogrodzieniec
Przemsza Siewierz
2:0
Pilica Wierbka
MKS Sławków
2:2
Czarni Sosnowiec
Zagłębie Dąbrowa Górnicza
1:2
Górnik Wesoła
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości