Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
0:2
AKS Mikołów
GKS II Katowice
1:0
Slavia Ruda Śląska
GÓRNIK WOJKOWICE
2:2
Sarmacja Będzin
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Górnik 09 Mysłowice
Grodziec Będzin
0:4
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
CKS Czeladź
2:3
Niwy Brudzowice
Pogoń Imielin
0:4
Sparta Katowice
Ruch II Chorzów
7:0
Górnik MK Katowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
0:2
Grodziec Będzin
Niwy Brudzowice
3:1
GKS II Katowice
Sarmacja Będzin
1:5
Sparta Katowice
Górnik MK Katowice
1:4
CKS Czeladź
Górnik Piaski Czeladź
1:2
Cyklon Rogoźnik
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:2
Górnik 09 Mysłowice
AKS Mikołów
2:2
GÓRNIK WOJKOWICE
Pogoń Imielin
0:3
Ruch II Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Chorzów
2:1
Sarmacja Będzin
Cyklon Rogoźnik
2:1
Górnik 09 Mysłowice
Sparta Katowice
1:1
AKS Mikołów
GKS II Katowice
5:0
Górnik MK Katowice
Grodziec Będzin
0:0
Niwy Brudzowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:2
Slavia Ruda Śląska
GÓRNIK WOJKOWICE
6:0
Górnik Piaski Czeladź
Pogoń Imielin
1:3
CKS Czeladź
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Imielin
0:2
GKS II Katowice
Górnik 09 Mysłowice
0:1
Slavia Ruda Śląska
Górnik MK Katowice
1:4
Grodziec Będzin
Sarmacja Będzin
1:1
CKS Czeladź
Górnik Piaski Czeladź
0:2
Sparta Katowice
Cyklon Rogoźnik
3:1
GÓRNIK WOJKOWICE
AKS Mikołów
2:1
Ruch II Chorzów
Niwy Brudzowice
3:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
3:1
Niwy Brudzowice
Ruch II Chorzów
12:4
Górnik Piaski Czeladź
Sparta Katowice
4:1
Cyklon Rogoźnik
Grodziec Będzin
0:4
Pogoń Imielin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:3
Górnik MK Katowice
CKS Czeladź
4:2
AKS Mikołów
GÓRNIK WOJKOWICE
4:0
Górnik 09 Mysłowice
GKS II Katowice
3:0
Sarmacja Będzin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik MK Katowice
1:1
Slavia Ruda Śląska
Grodziec Będzin
0:4
Sarmacja Będzin
Górnik Piaski Czeladź
2:5
CKS Czeladź
Cyklon Rogoźnik
1:3
Ruch II Chorzów
AKS Mikołów
4:2
GKS II Katowice
GÓRNIK WOJKOWICE
1:5
Sparta Katowice
Pogoń Imielin
3:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik 09 Mysłowice
3:1
Niwy Brudzowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
2:0
Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik
0:6
CKS Czeladź
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:1
Sarmacja Będzin
Sparta Katowice
- : -
Górnik 09 Mysłowice
Ruch II Chorzów
3:0
GÓRNIK WOJKOWICE
Grodziec Będzin
1:3
AKS Mikołów
Niwy Brudzowice
0:0
Górnik MK Katowice
GKS II Katowice
1:0
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
3:3
Slavia Ruda Śląska
Górnik Piaski Czeladź
4:0
Grodziec Będzin
Cyklon Rogoźnik
2:3
GKS II Katowice
AKS Mikołów
4:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
GÓRNIK WOJKOWICE
1:1
CKS Czeladź
Pogoń Imielin
3:0
Niwy Brudzowice
Górnik 09 Mysłowice
- : -
Górnik MK Katowice
Sparta Katowice
3:3
Ruch II Chorzów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
0:3
AKS Mikołów
Górnik MK Katowice
1:2
Pogoń Imielin
Ruch II Chorzów
- : -
Górnik 09 Mysłowice
Grodziec Będzin
2:3
Cyklon Rogoźnik
CKS Czeladź
0:4
Sparta Katowice
Niwy Brudzowice
3:2
Sarmacja Będzin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:2
Górnik Piaski Czeladź
GKS II Katowice
4:2
GÓRNIK WOJKOWICE
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
3:2
GKS II Katowice
Ruch II Chorzów
5:1
CKS Czeladź
Górnik Piaski Czeladź
1:1
Slavia Ruda Śląska
Cyklon Rogoźnik
4:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
AKS Mikołów
3:0
Niwy Brudzowice
GÓRNIK WOJKOWICE
4:2
Grodziec Będzin
Górnik 09 Mysłowice
- : -
Pogoń Imielin
Sarmacja Będzin
4:2
Górnik MK Katowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
1:2
Cyklon Rogoźnik
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:2
GÓRNIK WOJKOWICE
Górnik MK Katowice
1:5
AKS Mikołów
Grodziec Będzin
2:6
Sparta Katowice
CKS Czeladź
- : -
Górnik 09 Mysłowice
Niwy Brudzowice
3:3
Górnik Piaski Czeladź
Pogoń Imielin
1:3
Sarmacja Będzin
GKS II Katowice
0:2
Ruch II Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch II Chorzów
8:0
Grodziec Będzin
Cyklon Rogoźnik
3:0
Niwy Brudzowice
CKS Czeladź
0:2
GKS II Katowice
Sparta Katowice
5:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Piaski Czeladź
5:0
Górnik MK Katowice
AKS Mikołów
1:1
Pogoń Imielin
GÓRNIK WOJKOWICE
1:2
Slavia Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
- : -
Sarmacja Będzin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
2:2
AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska
1:1
Sparta Katowice
Górnik MK Katowice
2:0
Cyklon Rogoźnik
Grodziec Będzin
2:4
CKS Czeladź
Niwy Brudzowice
0:0
GÓRNIK WOJKOWICE
Pogoń Imielin
5:5
Górnik Piaski Czeladź
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
0:2
Ruch II Chorzów
GKS II Katowice
- : -
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
1:2
Pogoń Imielin
GKS II Katowice
6:1
Grodziec Będzin
Górnik Piaski Czeladź
0:4
Sarmacja Będzin
Sparta Katowice
5:0
Niwy Brudzowice
Ruch II Chorzów
3:0
Slavia Ruda Śląska
CKS Czeladź
6:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
GÓRNIK WOJKOWICE
3:1
Górnik MK Katowice
Górnik 09 Mysłowice
- : -
AKS Mikołów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
0:5
CKS Czeladź
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:9
GKS II Katowice
Górnik MK Katowice
0:8
Sparta Katowice
Grodziec Będzin
- : -
Górnik 09 Mysłowice
AKS Mikołów
8:0
Górnik Piaski Czeladź
Niwy Brudzowice
1:5
Ruch II Chorzów
Pogoń Imielin
1:2
GÓRNIK WOJKOWICE
Sarmacja Będzin
1:1
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
GÓRNIK WOJKOWICE
Slavia Ruda Śląska
- : -
GKS II Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Grodziec Będzin
AKS Mikołów
- : -
Cyklon Rogoźnik
Niwy Brudzowice
- : -
CKS Czeladź
Górnik MK Katowice
- : -
Ruch II Chorzów
Sparta Katowice
- : -
Pogoń Imielin
Górnik 09 Mysłowice
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
- : -
Slavia Ruda Śląska
Ruch II Chorzów
- : -
Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik
- : -
Górnik Piaski Czeladź
CKS Czeladź
- : -
Górnik MK Katowice
GÓRNIK WOJKOWICE
- : -
AKS Mikołów
Sparta Katowice
- : -
Sarmacja Będzin
Górnik 09 Mysłowice
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
GKS II Katowice
- : -
Niwy Brudzowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
GÓRNIK WOJKOWICE
Sarmacja Będzin
- : -
Ruch II Chorzów
Slavia Ruda Śląska
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
CKS Czeladź
- : -
Pogoń Imielin
AKS Mikołów
- : -
Sparta Katowice
Niwy Brudzowice
- : -
Grodziec Będzin
Górnik MK Katowice
- : -
GKS II Katowice
Górnik 09 Mysłowice
- : -
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
- : -
Górnik MK Katowice
Slavia Ruda Śląska
- : -
Górnik 09 Mysłowice
Ruch II Chorzów
- : -
AKS Mikołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Niwy Brudzowice
CKS Czeladź
- : -
Sarmacja Będzin
GÓRNIK WOJKOWICE
- : -
Cyklon Rogoźnik
Sparta Katowice
- : -
Górnik Piaski Czeladź
GKS II Katowice
- : -
Pogoń Imielin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Ruch II Chorzów
Sarmacja Będzin
- : -
GKS II Katowice
Cyklon Rogoźnik
- : -
Sparta Katowice
AKS Mikołów
- : -
CKS Czeladź
Niwy Brudzowice
- : -
Slavia Ruda Śląska
Górnik MK Katowice
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pogoń Imielin
- : -
Grodziec Będzin
Górnik 09 Mysłowice
- : -
GÓRNIK WOJKOWICE
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
- : -
Grodziec Będzin
Slavia Ruda Śląska
- : -
Górnik MK Katowice
Ruch II Chorzów
- : -
Cyklon Rogoźnik
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Pogoń Imielin
CKS Czeladź
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Niwy Brudzowice
- : -
Górnik 09 Mysłowice
Sparta Katowice
- : -
GÓRNIK WOJKOWICE
GKS II Katowice
- : -
AKS Mikołów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
GKS II Katowice
Sarmacja Będzin
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
CKS Czeladź
- : -
Cyklon Rogoźnik
AKS Mikołów
- : -
Grodziec Będzin
GÓRNIK WOJKOWICE
- : -
Ruch II Chorzów
Górnik MK Katowice
- : -
Niwy Brudzowice
Pogoń Imielin
- : -
Slavia Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
- : -
Sparta Katowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Slavia Ruda Śląska
- : -
Sarmacja Będzin
Ruch II Chorzów
- : -
Sparta Katowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
AKS Mikołów
CKS Czeladź
- : -
GÓRNIK WOJKOWICE
Niwy Brudzowice
- : -
Pogoń Imielin
Górnik MK Katowice
- : -
Górnik 09 Mysłowice
GKS II Katowice
- : -
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Sarmacja Będzin
- : -
Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik
- : -
Grodziec Będzin
AKS Mikołów
- : -
Slavia Ruda Śląska
GÓRNIK WOJKOWICE
- : -
GKS II Katowice
Sparta Katowice
- : -
CKS Czeladź
Pogoń Imielin
- : -
Górnik MK Katowice
Górnik 09 Mysłowice
- : -
Ruch II Chorzów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
- : -
GÓRNIK WOJKOWICE
Slavia Ruda Śląska
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Cyklon Rogoźnik
CKS Czeladź
- : -
Ruch II Chorzów
Niwy Brudzowice
- : -
AKS Mikołów
Górnik MK Katowice
- : -
Sarmacja Będzin
Pogoń Imielin
- : -
Górnik 09 Mysłowice
GKS II Katowice
- : -
Sparta Katowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Niwy Brudzowice
Sarmacja Będzin
- : -
Pogoń Imielin
Ruch II Chorzów
- : -
GKS II Katowice
Cyklon Rogoźnik
- : -
Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów
- : -
Górnik MK Katowice
GÓRNIK WOJKOWICE
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Sparta Katowice
- : -
Grodziec Będzin
Górnik 09 Mysłowice
- : -
CKS Czeladź
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
- : -
Ruch II Chorzów
Sarmacja Będzin
- : -
Górnik 09 Mysłowice
Slavia Ruda Śląska
- : -
GÓRNIK WOJKOWICE
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
Sparta Katowice
Niwy Brudzowice
- : -
Cyklon Rogoźnik
Górnik MK Katowice
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Pogoń Imielin
- : -
AKS Mikołów
GKS II Katowice
- : -
CKS Czeladź
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
Pogoń Imielin
Ruch II Chorzów
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Cyklon Rogoźnik
- : -
Górnik MK Katowice
CKS Czeladź
- : -
Grodziec Będzin
AKS Mikołów
- : -
Sarmacja Będzin
GÓRNIK WOJKOWICE
- : -
Niwy Brudzowice
Sparta Katowice
- : -
Slavia Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
- : -
GKS II Katowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
- : -
GKS II Katowice
Sarmacja Będzin
- : -
Górnik Piaski Czeladź
Slavia Ruda Śląska
- : -
Ruch II Chorzów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
- : -
CKS Czeladź
AKS Mikołów
- : -
Górnik 09 Mysłowice
Niwy Brudzowice
- : -
Sparta Katowice
Górnik MK Katowice
- : -
GÓRNIK WOJKOWICE
Pogoń Imielin
- : -
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Piaski Czeladź
- : -
AKS Mikołów
Ruch II Chorzów
- : -
Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik
- : -
Sarmacja Będzin
CKS Czeladź
- : -
Slavia Ruda Śląska
GÓRNIK WOJKOWICE
- : -
Pogoń Imielin
Sparta Katowice
- : -
Górnik MK Katowice
Górnik 09 Mysłowice
- : -
Grodziec Będzin
GKS II Katowice
- : -
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości