Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:2
Niwy Brudzowice
Slavia Ruda Śląska
2:1
GKS II Katowice
Górnik MK Katowice
1:0
Źródło Kromołów
Sarmacja Będzin
2:0
Górnik 09 Mysłowice
CKS Czeladź
2:1
GÓRNIK WOJKOWICE
AKS Mikołów
5:1
Pogoń Imielin
Tęcza Błędów
2:1
Grodziec Będzin
Sparta Katowice
7:0
Ostoja Żelisławice
Zagłębie II Sosnowiec
0:0
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
6:1
Grunwald Ruda Śląska
Ostoja Żelisławice
0:6
Zagłębie II Sosnowiec
Źródło Kromołów
2:2
Sarmacja Będzin
AKS Mikołów
8:0
Górnik MK Katowice
Niwy Brudzowice
1:1
Sparta Katowice
GÓRNIK WOJKOWICE
2:0
Slavia Ruda Śląska
Pogoń Imielin
0:3
Cyklon Rogoźnik
Górnik 09 Mysłowice
2:0
CKS Czeladź
GKS II Katowice
4:3
Tęcza Błędów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmacja Będzin
0:3
AKS Mikołów
Grunwald Ruda Śląska
1:4
GKS II Katowice
Slavia Ruda Śląska
0:1
Górnik 09 Mysłowice
Cyklon Rogoźnik
7:0
Ostoja Żelisławice
CKS Czeladź
8:1
Źródło Kromołów
Tęcza Błędów
0:1
GÓRNIK WOJKOWICE
Sparta Katowice
4:3
Grodziec Będzin
Zagłębie II Sosnowiec
3:0
Niwy Brudzowice
Górnik MK Katowice
0:4
Pogoń Imielin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
0:4
Zagłębie II Sosnowiec
Górnik MK Katowice
1:2
Sarmacja Będzin
Źródło Kromołów
0:1
Slavia Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
3:0
Tęcza Błędów
AKS Mikołów
1:0
CKS Czeladź
Niwy Brudzowice
4:0
Cyklon Rogoźnik
GÓRNIK WOJKOWICE
1:0
Grunwald Ruda Śląska
Pogoń Imielin
4:2
Ostoja Żelisławice
GKS II Katowice
0:5
Sparta Katowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:3
Górnik 09 Mysłowice
Slavia Ruda Śląska
1:4
AKS Mikołów
Ostoja Żelisławice
0:2
Niwy Brudzowice
Sarmacja Będzin
3:0
Pogoń Imielin
Zagłębie II Sosnowiec
2:1
GKS II Katowice
GÓRNIK WOJKOWICE
1:2
Sparta Katowice
Cyklon Rogoźnik
3:1
Grodziec Będzin
CKS Czeladź
2:0
Górnik MK Katowice
Tęcza Błędów
3:0
Źródło Kromołów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:1
Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów
1:2
Grunwald Ruda Śląska
Górnik MK Katowice
4:3
Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów
5:0
Tęcza Błędów
GÓRNIK WOJKOWICE
3:1
Zagłębie II Sosnowiec
Pogoń Imielin
3:2
Niwy Brudzowice
Górnik 09 Mysłowice
0:2
Sparta Katowice
Sarmacja Będzin
3:1
CKS Czeladź
GKS II Katowice
2:0
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:2
AKS Mikołów
Slavia Ruda Śląska
1:2
Sarmacja Będzin
Cyklon Rogoźnik
1:1
GÓRNIK WOJKOWICE
Sparta Katowice
9:0
Źródło Kromołów
CKS Czeladź
2:1
Pogoń Imielin
Niwy Brudzowice
1:1
Grodziec Będzin
Zagłębie II Sosnowiec
4:0
Górnik 09 Mysłowice
Tęcza Błędów
1:3
Górnik MK Katowice
Ostoja Żelisławice
0:6
GKS II Katowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik MK Katowice
3:4
Grunwald Ruda Śląska
Sarmacja Będzin
2:3
Tęcza Błędów
CKS Czeladź
4:0
Slavia Ruda Śląska
AKS Mikołów
1:0
Sparta Katowice
GÓRNIK WOJKOWICE
4:0
Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów
4:5
Zagłębie II Sosnowiec
Pogoń Imielin
1:2
Grodziec Będzin
Górnik 09 Mysłowice
0:1
Cyklon Rogoźnik
GKS II Katowice
0:0
Niwy Brudzowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:4
Sarmacja Będzin
Grodziec Będzin
0:2
GKS II Katowice
Slavia Ruda Śląska
2:3
Pogoń Imielin
Tęcza Błędów
0:2
CKS Czeladź
Sparta Katowice
6:1
Górnik MK Katowice
Zagłębie II Sosnowiec
1:0
AKS Mikołów
Cyklon Rogoźnik
4:1
Źródło Kromołów
Niwy Brudzowice
3:0*
GÓRNIK WOJKOWICE
Ostoja Żelisławice
2:4
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
2:2
Tęcza Błędów
Górnik MK Katowice
0:6
Zagłębie II Sosnowiec
Górnik 09 Mysłowice
4:1
Niwy Brudzowice
Sarmacja Będzin
1:5
Sparta Katowice
CKS Czeladź
5:1
Grunwald Ruda Śląska
AKS Mikołów
1:1
Cyklon Rogoźnik
GÓRNIK WOJKOWICE
0:1
Grodziec Będzin
Źródło Kromołów
5:1
Ostoja Żelisławice
Pogoń Imielin
0:1
GKS II Katowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:2
Slavia Ruda Śląska
Grodziec Będzin
1:5
Górnik 09 Mysłowice
Sparta Katowice
2:1
CKS Czeladź
Niwy Brudzowice
3:2
Źródło Kromołów
Cyklon Rogoźnik
4:0
Górnik MK Katowice
Ostoja Żelisławice
0:3
AKS Mikołów
Zagłębie II Sosnowiec
5:0
Sarmacja Będzin
Tęcza Błędów
1:2
Pogoń Imielin
GKS II Katowice
8:0
GÓRNIK WOJKOWICE
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
1:3
Sparta Katowice
Źródło Kromołów
1:3
Grodziec Będzin
Górnik MK Katowice
4:5
Ostoja Żelisławice
Sarmacja Będzin
0:2
Cyklon Rogoźnik
CKS Czeladź
0:5
Zagłębie II Sosnowiec
AKS Mikołów
4:0
Niwy Brudzowice
Pogoń Imielin
3:1
GÓRNIK WOJKOWICE
Górnik 09 Mysłowice
0:2
GKS II Katowice
Tęcza Błędów
1:1
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:1
Pogoń Imielin
Sparta Katowice
3:1
Tęcza Błędów
Zagłębie II Sosnowiec
2:2
Slavia Ruda Śląska
Grodziec Będzin
2:5
AKS Mikołów
Cyklon Rogoźnik
2:0
CKS Czeladź
Niwy Brudzowice
2:3
Górnik MK Katowice
GÓRNIK WOJKOWICE
3:0
Górnik 09 Mysłowice
Ostoja Żelisławice
1:3
Sarmacja Będzin
GKS II Katowice
4:2
Źródło Kromołów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:6
Sparta Katowice
Slavia Ruda Śląska
0:3
Cyklon Rogoźnik
CKS Czeladź
8:2
Ostoja Żelisławice
Górnik MK Katowice
4:3
Grodziec Będzin
Sarmacja Będzin
0:1
Niwy Brudzowice
AKS Mikołów
2:0
GKS II Katowice
Źródło Kromołów
0:1
GÓRNIK WOJKOWICE
Tęcza Błędów
1:4
Zagłębie II Sosnowiec
Pogoń Imielin
1:1
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
3:0
Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik
1:2
Tęcza Błędów
Niwy Brudzowice
0:3
CKS Czeladź
GÓRNIK WOJKOWICE
0:1
AKS Mikołów
Górnik 09 Mysłowice
0:1
Źródło Kromołów
Zagłębie II Sosnowiec
6:0
Grunwald Ruda Śląska
GKS II Katowice
4:2
Górnik MK Katowice
Grodziec Będzin
3:3
Sarmacja Będzin
Ostoja Żelisławice
3:0*
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
0:0
Niwy Brudzowice
Sparta Katowice
0:2
Zagłębie II Sosnowiec
Sarmacja Będzin
0:3
GKS II Katowice
CKS Czeladź
6:3
Grodziec Będzin
Pogoń Imielin
2:1
Źródło Kromołów
Górnik MK Katowice
2:1
GÓRNIK WOJKOWICE
AKS Mikołów
3:1
Górnik 09 Mysłowice
Grunwald Ruda Śląska
3:8
Cyklon Rogoźnik
Tęcza Błędów
4:2
Ostoja Żelisławice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:3
Slavia Ruda Śląska
Ostoja Żelisławice
2:2
Grunwald Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
3:0
Górnik MK Katowice
GÓRNIK WOJKOWICE
0:1
Sarmacja Będzin
Niwy Brudzowice
1:2
Tęcza Błędów
Źródło Kromołów
1:3
AKS Mikołów
Zagłębie II Sosnowiec
2:1
Pogoń Imielin
GKS II Katowice
3:0
CKS Czeladź
Cyklon Rogoźnik
3:3
Sparta Katowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Cyklon Rogoźnik
3:0*
Zagłębie II Sosnowiec
Ostoja Żelisławice
1:8
Sparta Katowice
GÓRNIK WOJKOWICE
1:2
CKS Czeladź
Źródło Kromołów
0:3
Górnik MK Katowice
Grodziec Będzin
1:2
Tęcza Błędów
Niwy Brudzowice
2:0
Grunwald Ruda Śląska
Pogoń Imielin
0:2
AKS Mikołów
Górnik 09 Mysłowice
1:0
Sarmacja Będzin
GKS II Katowice
9:0
Slavia Ruda Śląska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
3:1
Grodziec Będzin
Slavia Ruda Śląska
1:1
GÓRNIK WOJKOWICE
Sparta Katowice
3:0
Niwy Brudzowice
Zagłębie II Sosnowiec
8:0
Ostoja Żelisławice
Górnik MK Katowice
2:3
AKS Mikołów
Sarmacja Będzin
1:0
Źródło Kromołów
Cyklon Rogoźnik
1:2
Pogoń Imielin
CKS Czeladź
1:1
Górnik 09 Mysłowice
Tęcza Błędów
2:1
GKS II Katowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:2
Sparta Katowice
AKS Mikołów
4:2
Sarmacja Będzin
Niwy Brudzowice
1:5
Zagłębie II Sosnowiec
GÓRNIK WOJKOWICE
2:0
Tęcza Błędów
Źródło Kromołów
5:2
CKS Czeladź
Pogoń Imielin
1:2
Górnik MK Katowice
Górnik 09 Mysłowice
2:0
Slavia Ruda Śląska
GKS II Katowice
6:1
Grunwald Ruda Śląska
Ostoja Żelisławice
1:3
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:0
GÓRNIK WOJKOWICE
Slavia Ruda Śląska
1:0
Źródło Kromołów
Cyklon Rogoźnik
4:0
Niwy Brudzowice
Sparta Katowice
4:0
GKS II Katowice
Sarmacja Będzin
2:2
Górnik MK Katowice
CKS Czeladź
1:1
AKS Mikołów
Zagłębie II Sosnowiec
7:2
Grodziec Będzin
Tęcza Błędów
0:1
Górnik 09 Mysłowice
Ostoja Żelisławice
3:1
Pogoń Imielin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
1:6
Cyklon Rogoźnik
AKS Mikołów
5:0
Slavia Ruda Śląska
Niwy Brudzowice
3:1
Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów
1:2
Tęcza Błędów
Górnik MK Katowice
1:3
CKS Czeladź
Sparta Katowice
6:0
GÓRNIK WOJKOWICE
Pogoń Imielin
1:2
Sarmacja Będzin
Górnik 09 Mysłowice
6:2
Grunwald Ruda Śląska
GKS II Katowice
0:1
Zagłębie II Sosnowiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwy Brudzowice
1:2
Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śląska
0:1
Źródło Kromołów
Slavia Ruda Śląska
3:1
Górnik MK Katowice
Sparta Katowice
3:1
Górnik 09 Mysłowice
CKS Czeladź
0:0
Sarmacja Będzin
Cyklon Rogoźnik
0:0
GKS II Katowice
Ostoja Żelisławice
2:1
Grodziec Będzin
Tęcza Błędów
0:1
AKS Mikołów
Zagłębie II Sosnowiec
5:0
GÓRNIK WOJKOWICE
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
3:0
Niwy Brudzowice
GKS II Katowice
6:1
Ostoja Żelisławice
Górnik MK Katowice
5:1
Tęcza Błędów
Sarmacja Będzin
4:1
Slavia Ruda Śląska
Pogoń Imielin
6:1
CKS Czeladź
Źródło Kromołów
1:2
Sparta Katowice
AKS Mikołów
4:0
Grunwald Ruda Śląska
GÓRNIK WOJKOWICE
1:4
Cyklon Rogoźnik
Górnik 09 Mysłowice
0:5
Zagłębie II Sosnowiec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:6
Górnik MK Katowice
Slavia Ruda Śląska
0:0
CKS Czeladź
Tęcza Błędów
2:2
Sarmacja Będzin
Sparta Katowice
1:3
AKS Mikołów
Grodziec Będzin
0:5
Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik
4:0
Górnik 09 Mysłowice
Niwy Brudzowice
0:2
GKS II Katowice
Ostoja Żelisławice
0:4
GÓRNIK WOJKOWICE
Zagłębie II Sosnowiec
11:1
Źródło Kromołów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik MK Katowice
0:5
Sparta Katowice
Sarmacja Będzin
12:1
Grunwald Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
1:0
Ostoja Żelisławice
CKS Czeladź
5:3
Tęcza Błędów
AKS Mikołów
0:6
Zagłębie II Sosnowiec
GÓRNIK WOJKOWICE
3:0
Niwy Brudzowice
Źródło Kromołów
1:6
Cyklon Rogoźnik
Pogoń Imielin
0:1
Slavia Ruda Śląska
GKS II Katowice
4:1
Grodziec Będzin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Katowice
1:1
Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śląska
1:4
CKS Czeladź
Sparta Katowice
5:1
Sarmacja Będzin
Grodziec Będzin
0:2
GÓRNIK WOJKOWICE
Cyklon Rogoźnik
2:1
AKS Mikołów
Niwy Brudzowice
2:1
Górnik 09 Mysłowice
Ostoja Żelisławice
1:2
Źródło Kromołów
Tęcza Błędów
1:1
Slavia Ruda Śląska
Zagłębie II Sosnowiec
11:0
Górnik MK Katowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
1:3
Grunwald Ruda Śląska
Źródło Kromołów
1:0
Niwy Brudzowice
Górnik 09 Mysłowice
1:3
Grodziec Będzin
Górnik MK Katowice
0:1
Cyklon Rogoźnik
Sarmacja Będzin
0:6
Zagłębie II Sosnowiec
CKS Czeladź
1:3
Sparta Katowice
AKS Mikołów
6:2
Ostoja Żelisławice
GÓRNIK WOJKOWICE
1:2
GKS II Katowice
Pogoń Imielin
6:1
Tęcza Błędów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
4:1
Tęcza Błędów
Sparta Katowice
4:2
Slavia Ruda Śląska
Zagłębie II Sosnowiec
1:0
CKS Czeladź
Grodziec Będzin
1:0
Źródło Kromołów
Cyklon Rogoźnik
2:1
Sarmacja Będzin
Niwy Brudzowice
1:3
AKS Mikołów
Ostoja Żelisławice
5:0
Górnik MK Katowice
GÓRNIK WOJKOWICE
1:1
Pogoń Imielin
GKS II Katowice
2:2
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Slavia Ruda Śląska
1:4
Zagłębie II Sosnowiec
Sarmacja Będzin
4:1
Ostoja Żelisławice
CKS Czeladź
2:1
Cyklon Rogoźnik
Źródło Kromołów
1:3
GKS II Katowice
Tęcza Błędów
0:2
Sparta Katowice
Górnik 09 Mysłowice
1:1
GÓRNIK WOJKOWICE
AKS Mikołów
2:0
Grodziec Będzin
Pogoń Imielin
5:2
Grunwald Ruda Śląska
Górnik MK Katowice
2:5
Niwy Brudzowice
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec
4:1
Tęcza Błędów
Sparta Katowice
6:1
Grunwald Ruda Śląska
Grodziec Będzin
2:3
Górnik MK Katowice
Cyklon Rogoźnik
4:0
Slavia Ruda Śląska
Niwy Brudzowice
1:2
Sarmacja Będzin
Ostoja Żelisławice
1:4
CKS Czeladź
GÓRNIK WOJKOWICE
1:1
Źródło Kromołów
Górnik 09 Mysłowice
0:0
Pogoń Imielin
GKS II Katowice
3:6
AKS Mikołów
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:10
Zagłębie II Sosnowiec
Sarmacja Będzin
5:0
Grodziec Będzin
Slavia Ruda Śląska
2:3
Ostoja Żelisławice
CKS Czeladź
6:3
Niwy Brudzowice
AKS Mikołów
1:0
GÓRNIK WOJKOWICE
Źródło Kromołów
3:0*
Górnik 09 Mysłowice
Tęcza Błędów
1:2
Cyklon Rogoźnik
Pogoń Imielin
1:4
Sparta Katowice
Górnik MK Katowice
1:3
GKS II Katowice
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec
4:0
Sparta Katowice
GKS II Katowice
0:1
Sarmacja Będzin
Grodziec Będzin
0:5
CKS Czeladź
GÓRNIK WOJKOWICE
2:0
Górnik MK Katowice
Cyklon Rogoźnik
5:0
Grunwald Ruda Śląska
Niwy Brudzowice
0:1
Slavia Ruda Śląska
Ostoja Żelisławice
2:2
Tęcza Błędów
Źródło Kromołów
1:0
Pogoń Imielin
Górnik 09 Mysłowice
0:6
AKS Mikołów
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
4:1
Cyklon Rogoźnik
AKS Mikołów
5:3
Źródło Kromołów
Grunwald Ruda Śląska
3:4
Ostoja Żelisławice
Slavia Ruda Śląska
1:2
Grodziec Będzin
Tęcza Błędów
0:2
Niwy Brudzowice
Górnik MK Katowice
7:1
Górnik 09 Mysłowice
CKS Czeladź
2:3
GKS II Katowice
Pogoń Imielin
2:2
Zagłębie II Sosnowiec
Sarmacja Będzin
1:2
GÓRNIK WOJKOWICE
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości