Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Podlesianka Katowice
Podlesianka Katowice 14 32 50 - 17 10 2 2
2
Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie II Sosnowiec 14 28 37 - 14 7 7 0
3
Sparta Katowice
Sparta Katowice 14 23 33 - 24 6 5 3
4
Cyklon Rogoźnik
Cyklon Rogoźnik 14 21 25 - 24 6 3 5
5
Niwy Brudzowice
Niwy Brudzowice 14 14 21 - 38 4 2 8 2 6 6 - 2
6
Pogoń  Imielin
Pogoń Imielin 14 14 21 - 33 4 2 8 2 0 2 - 6
7
Górnik MK Katowice
Górnik MK Katowice 14 13 24 - 48 4 1 9
8
Tęcza Błędów
Tęcza Błędów 14 11 22 - 35 3 2 9
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec
2:1
Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik
0:1
Sparta Katowice
Tęcza Błędów
2:3
Górnik MK Katowice
Niwy Brudzowice
1:6
Podlesianka Katowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik MK Katowice
3:1
Cyklon Rogoźnik
Pogoń Imielin
3:1
Tęcza Błędów
Podlesianka Katowice
1:1
Sparta Katowice
Niwy Brudzowice
1:1
Zagłębie II Sosnowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Katowice
3:1
Górnik MK Katowice
Tęcza Błędów
2:1
Niwy Brudzowice
Zagłębie II Sosnowiec
2:1
Podlesianka Katowice
Cyklon Rogoźnik
2:1
Pogoń Imielin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec
3:3
Tęcza Błędów
Niwy Brudzowice
0:2
Cyklon Rogoźnik
Podlesianka Katowice
10:1
Górnik MK Katowice
Pogoń Imielin
0:4
Sparta Katowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik MK Katowice
1:4
Pogoń Imielin
Sparta Katowice
1:1
Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik
0:4
Zagłębie II Sosnowiec
Tęcza Błędów
1:4
Podlesianka Katowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwy Brudzowice
2:3
Górnik MK Katowice
Zagłębie II Sosnowiec
2:2
Sparta Katowice
Podlesianka Katowice
2:1
Pogoń Imielin
Tęcza Błędów
0:0
Cyklon Rogoźnik
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik MK Katowice
1:7
Zagłębie II Sosnowiec
Cyklon Rogoźnik
2:5
Podlesianka Katowice
Pogoń Imielin
0:3
Niwy Brudzowice
Sparta Katowice
2:1
Tęcza Błędów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik MK Katowice
1:2
Tęcza Błędów
Pogoń Imielin
1:1
Zagłębie II Sosnowiec
Sparta Katowice
1:2
Cyklon Rogoźnik
Podlesianka Katowice
3:1
Niwy Brudzowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębie II Sosnowiec
5:0
Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik
3:0
Górnik MK Katowice
Sparta Katowice
1:4
Podlesianka Katowice
Tęcza Błędów
0:1
Pogoń Imielin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik MK Katowice
4:4
Sparta Katowice
Pogoń Imielin
3:3
Cyklon Rogoźnik
Podlesianka Katowice
1:1
Zagłębie II Sosnowiec
Niwy Brudzowice
4:3
Tęcza Błędów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Błędów
0:3
Zagłębie II Sosnowiec
Górnik MK Katowice
0:4
Podlesianka Katowice
Sparta Katowice
7:1
Pogoń Imielin
Cyklon Rogoźnik
2:3
Niwy Brudzowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwy Brudzowice
0:3
Sparta Katowice
Zagłębie II Sosnowiec
1:1
Cyklon Rogoźnik
Pogoń Imielin
2:1
Górnik MK Katowice
Podlesianka Katowice
5:1
Tęcza Błędów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik MK Katowice
5:1
Niwy Brudzowice
Cyklon Rogoźnik
4:1
Tęcza Błędów
Sparta Katowice
2:2
Zagłębie II Sosnowiec
Pogoń Imielin
1:3
Podlesianka Katowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwy Brudzowice
3:2
Pogoń Imielin
Podlesianka Katowice
1:3
Cyklon Rogoźnik
Zagłębie II Sosnowiec
3:0*
Górnik MK Katowice
Tęcza Błędów
5:1
Sparta Katowice
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
GKS  Katowice
GKS II Katowice 24 55 87 - 28 17 4 3
2
GÓRNIK WOJKOWICE
GÓRNIK WOJKOWICE 24 54 59 - 27 17 3 4
3
Górnik 09 Mysłowice
Górnik 09 Mysłowice 24 52 69 - 38 17 1 6
4
Źródło Kromołów
Źródło Kromołów 24 48 87 - 43 15 3 6
5
Ostoja Żelisławice
Ostoja Żelisławice 24 41 62 - 58 12 5 7
6
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie 24 40 56 - 40 11 7 6
7
Orzeł Mokre Mikołów
Orzeł Mokre Mikołów 24 31 37 - 45 8 7 9
8
Błękitni Sarnów
Błękitni Sarnów 24 29 51 - 53 9 2 13
9
Unia Ząbkowice
Unia Ząbkowice 24 28 44 - 49 8 4 12
10
Naprzód II Lipiny
Naprzód II Lipiny 24 25 40 - 67 7 4 13
11
Wawel Wirek Ruda Śląska
Wawel Wirek Ruda Śląska 24 18 43 - 70 4 6 14
12
Urania Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska 24 13 37 - 96 3 4 17
13
Górnik Piaski Czeladź
Górnik Piaski Czeladź 24 7 31 - 89 1 4 19
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
Górnik Piaski Czeladź
2:2
Unia Ząbkowice
Naprzód II Lipiny
4:2
Wawel Wirek Ruda Śląska
Błękitni Sarnów
0:2
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:4
GKS II Katowice
Ostoja Żelisławice
1:1
GÓRNIK WOJKOWICE
Górnik 09 Mysłowice
4:2
Orzeł Mokre Mikołów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Katowice
Pauza
Orzeł Mokre Mikołów
2:0
Naprzód II Lipiny
Górnik Piaski Czeladź
0:8
Błękitni Sarnów
Unia Ząbkowice
2:2
Ostoja Żelisławice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:4
Górnik 09 Mysłowice
Źródło Kromołów
0:3
GÓRNIK WOJKOWICE
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek Ruda Śląska
Pauza
Urania Ruda Śląska
1:2
Orzeł Mokre Mikołów
Górnik Piaski Czeladź
1:6
Źródło Kromołów
Naprzód II Lipiny
1:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Unia Ząbkowice
0:1
GÓRNIK WOJKOWICE
Błękitni Sarnów
3:2
Ostoja Żelisławice
Górnik 09 Mysłowice
1:1
GKS II Katowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mokre Mikołów
Pauza
Górnik Piaski Czeladź
1:4
Ostoja Żelisławice
Unia Ząbkowice
3:1
Źródło Kromołów
Błękitni Sarnów
3:3
GÓRNIK WOJKOWICE
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
5:1
Urania Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
3:0
Naprzód II Lipiny
GKS II Katowice
9:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pauza
Urania Ruda Śląska
6:3
Górnik 09 Mysłowice
Górnik Piaski Czeladź
0:5
GÓRNIK WOJKOWICE
Naprzód II Lipiny
2:2
GKS II Katowice
Unia Ząbkowice
1:2
Błękitni Sarnów
Źródło Kromołów
5:2
Ostoja Żelisławice
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:2
Orzeł Mokre Mikołów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik 09 Mysłowice
Pauza
Naprzód II Lipiny
2:3
Urania Ruda Śląska
Unia Ząbkowice
5:1
Górnik Piaski Czeladź
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:2
Wawel Wirek Ruda Śląska
GÓRNIK WOJKOWICE
6:0
Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów
2:2
Błękitni Sarnów
GKS II Katowice
7:0
Orzeł Mokre Mikołów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II Lipiny
Pauza
Urania Ruda Śląska
1:5
GKS II Katowice
Orzeł Mokre Mikołów
2:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Błękitni Sarnów
3:0
Górnik Piaski Czeladź
Ostoja Żelisławice
2:2
Unia Ząbkowice
GÓRNIK WOJKOWICE
2:1
Źródło Kromołów
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:3
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
Orzeł Mokre Mikołów
2:5
Górnik 09 Mysłowice
Ostoja Żelisławice
3:0
Błękitni Sarnów
GÓRNIK WOJKOWICE
1:0
Unia Ząbkowice
Źródło Kromołów
2:1
Górnik Piaski Czeladź
Wawel Wirek Ruda Śląska
3:1
Naprzód II Lipiny
GKS II Katowice
0:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Katowice
Pauza
Urania Ruda Śląska
0:3
Wawel Wirek Ruda Śląska
Naprzód II Lipiny
0:3
Orzeł Mokre Mikołów
Ostoja Żelisławice
5:3
Górnik Piaski Czeladź
GÓRNIK WOJKOWICE
3:0
Błękitni Sarnów
Źródło Kromołów
7:1
Unia Ząbkowice
Górnik 09 Mysłowice
1:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek Ruda Śląska
Pauza
Orzeł Mokre Mikołów
0:0
Urania Ruda Śląska
Błękitni Sarnów
0:2
Unia Ząbkowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:2
Naprzód II Lipiny
Ostoja Żelisławice
2:3
Źródło Kromołów
GÓRNIK WOJKOWICE
3:0
Górnik Piaski Czeladź
GKS II Katowice
3:2
Górnik 09 Mysłowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mokre Mikołów
Pauza
Urania Ruda Śląska
1:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Naprzód II Lipiny
0:3
Górnik 09 Mysłowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
1:3
GKS II Katowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pauza
Orzeł Mokre Mikołów
0:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Górnik 09 Mysłowice
3:2
Urania Ruda Śląska
GKS II Katowice
7:1
Naprzód II Lipiny
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik 09 Mysłowice
Pauza
Urania Ruda Śląska
2:3
Naprzód II Lipiny
Orzeł Mokre Mikołów
2:3
GKS II Katowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II Lipiny
Pauza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:2
Orzeł Mokre Mikołów
Górnik 09 Mysłowice
2:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
GKS II Katowice
3:0
Urania Ruda Śląska
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek Ruda Śląska
Pauza
GÓRNIK WOJKOWICE
1:0
GKS II Katowice
Górnik Piaski Czeladź
2:6
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Źródło Kromołów
5:4
Górnik 09 Mysłowice
Błękitni Sarnów
0:3*
Orzeł Mokre Mikołów
Unia Ząbkowice
3:0
Naprzód II Lipiny
Ostoja Żelisławice
5:1
Urania Ruda Śląska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Katowice
Pauza
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:0
Unia Ząbkowice
Wawel Wirek Ruda Śląska
6:2
Górnik Piaski Czeladź
Orzeł Mokre Mikołów
2:1
Źródło Kromołów
Górnik 09 Mysłowice
3:1
GÓRNIK WOJKOWICE
Naprzód II Lipiny
2:4
Ostoja Żelisławice
Urania Ruda Śląska
1:8
Błękitni Sarnów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik 09 Mysłowice
Pauza
Źródło Kromołów
9:3
Urania Ruda Śląska
GÓRNIK WOJKOWICE
3:0
Orzeł Mokre Mikołów
Ostoja Żelisławice
0:4
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Błękitni Sarnów
1:2
Naprzód II Lipiny
Unia Ząbkowice
3:2
Wawel Wirek Ruda Śląska
Górnik Piaski Czeladź
2:7
GKS II Katowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mokre Mikołów
Pauza
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:3
Ostoja Żelisławice
Urania Ruda Śląska
2:2
GÓRNIK WOJKOWICE
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:1
Błękitni Sarnów
Naprzód II Lipiny
6:3
Źródło Kromołów
GKS II Katowice
2:1
Unia Ząbkowice
Górnik 09 Mysłowice
6:2
Górnik Piaski Czeladź
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
Unia Ząbkowice
0:3
Górnik 09 Mysłowice
Błękitni Sarnów
2:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
GÓRNIK WOJKOWICE
4:1
Naprzód II Lipiny
Źródło Kromołów
2:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Piaski Czeladź
1:2
Orzeł Mokre Mikołów
Ostoja Żelisławice
3:2
GKS II Katowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II Lipiny
Pauza
Górnik 09 Mysłowice
1:3
Ostoja Żelisławice
Urania Ruda Śląska
0:2
Górnik Piaski Czeladź
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:3
Źródło Kromołów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:3
GÓRNIK WOJKOWICE
Orzeł Mokre Mikołów
3:0
Unia Ząbkowice
GKS II Katowice
4:1
Błękitni Sarnów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pauza
Źródło Kromołów
2:2
GKS II Katowice
Ostoja Żelisławice
1:1
Orzeł Mokre Mikołów
Górnik Piaski Czeladź
0:1
Naprzód II Lipiny
Błękitni Sarnów
1:3
Górnik 09 Mysłowice
GÓRNIK WOJKOWICE
3:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
Unia Ząbkowice
6:1
Urania Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek Ruda Śląska
Pauza
Urania Ruda Śląska
1:3
Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów
1:0
Górnik 09 Mysłowice
Orzeł Mokre Mikołów
3:4
Błękitni Sarnów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:1
Górnik Piaski Czeladź
Naprzód II Lipiny
1:3
Unia Ząbkowice
GKS II Katowice
5:0
GÓRNIK WOJKOWICE
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS II Katowice
Pauza
Źródło Kromołów
3:0
Orzeł Mokre Mikołów
GÓRNIK WOJKOWICE
1:2
Górnik 09 Mysłowice
Ostoja Żelisławice
2:3
Naprzód II Lipiny
Błękitni Sarnów
3:0
Urania Ruda Śląska
Unia Ząbkowice
0:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Górnik Piaski Czeladź
1:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik 09 Mysłowice
Pauza
Urania Ruda Śląska
0:11
Źródło Kromołów
Orzeł Mokre Mikołów
0:2
GÓRNIK WOJKOWICE
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:4
Unia Ząbkowice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
5:6
Ostoja Żelisławice
GKS II Katowice
5:2
Górnik Piaski Czeladź
Naprzód II Lipiny
2:3
Błękitni Sarnów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Mokre Mikołów
Pauza
Górnik Piaski Czeladź
1:2
Górnik 09 Mysłowice
Ostoja Żelisławice
5:4
Wawel Wirek Ruda Śląska
Błękitni Sarnów
1:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
GÓRNIK WOJKOWICE
6:0
Urania Ruda Śląska
Źródło Kromołów
9:0
Naprzód II Lipiny
Unia Ząbkowice
0:4
GKS II Katowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
Pauza
Górnik 09 Mysłowice
2:1
Unia Ząbkowice
Orzeł Mokre Mikołów
1:1
Górnik Piaski Czeladź
GKS II Katowice
1:1
Ostoja Żelisławice
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:1
Źródło Kromołów
Wawel Wirek Ruda Śląska
3:2
Błękitni Sarnów
Naprzód II Lipiny
4:0
GÓRNIK WOJKOWICE
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód II Lipiny
Pauza
Źródło Kromołów
8:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
GÓRNIK WOJKOWICE
1:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Ostoja Żelisławice
1:6
Górnik 09 Mysłowice
Błękitni Sarnów
3:4
GKS II Katowice
Unia Ząbkowice
1:2
Orzeł Mokre Mikołów
Górnik Piaski Czeladź
3:5
Urania Ruda Śląska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Pauza
Urania Ruda Śląska
4:4
Unia Ząbkowice
Orzeł Mokre Mikołów
1:2
Ostoja Żelisławice
Naprzód II Lipiny
2:2
Górnik Piaski Czeladź
Wawel Wirek Ruda Śląska
3:4
GÓRNIK WOJKOWICE
Górnik 09 Mysłowice
3:0*
Błękitni Sarnów
GKS II Katowice
4:0
Źródło Kromołów

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości