Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:3
Grodziec Będzin
Ostoja Żelisławice
3:1
Źródło Kromołów
Łagisza Będzin
2:2
Wawel Wirek Ruda Śląska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:0
XXXX
UKS Uniwersytet Kraków
2:1
Pogoń Łagisza
KS Będzin
2:0
KS Dyskobolia Będzin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:2
Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek Ruda Śląska
1:3
Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów
2:2
Łagisza Będzin
XXXX
1:2
Grodziec Będzin
Pogoń Łagisza
2:1
UKS Uniwersytet Kraków
KS Dyskobolia Będzin
1:2
KS Będzin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Uniwersytet Kraków
3:1
KS Dyskobolia Będzin
KS Będzin
1:1
Pogoń Łagisza
Źródło Kromołów
1:2
Grunwald Ruda Śląska
Ostoja Żelisławice
0:3
Grodziec Będzin
Łagisza Będzin
1:3
XXXX
Wawel Wirek Ruda Śląska
3:3
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
3:1
Ostoja Żelisławice
Grodziec Będzin
2:0
Łagisza Będzin
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:0
Źródło Kromołów
XXXX
3:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
KS Będzin
1:2
UKS Uniwersytet Kraków
KS Dyskobolia Będzin
1:2
Pogoń Łagisza
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Łagisza Będzin
1:3
Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:2
Grodziec Będzin
KS Będzin
0:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
UKS Uniwersytet Kraków
1:1
Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów
3:4
Pogoń Łagisza
KS Dyskobolia Będzin
0:2
XXXX
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
6:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
Grodziec Będzin
3:1
KS Dyskobolia Będzin
XXXX
4:1
Ostoja Żelisławice
UKS Uniwersytet Kraków
2:4
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
KS Będzin
2:3
Źródło Kromołów
Pogoń Łagisza
0:3
Łagisza Będzin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:1
Grodziec Będzin
Ostoja Żelisławice
1:1
Źródło Kromołów
XXXX
1:2
Grunwald Ruda Śląska
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:0
Pogoń Łagisza
KS Będzin
5:0
UKS Uniwersytet Kraków
KS Dyskobolia Będzin
1:1
Łagisza Będzin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:0
Pogoń Łagisza
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
3:1
KS Dyskobolia Będzin
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:1
KS Będzin
Grodziec Będzin
0:4
Łagisza Będzin
XXXX
2:0
Źródło Kromołów
UKS Uniwersytet Kraków
1:1
Ostoja Żelisławice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
1:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Łagisza Będzin
1:3
UKS Uniwersytet Kraków
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:1
XXXX
KS Będzin
1:2
Grunwald Ruda Śląska
Pogoń Łagisza
2:0
Grodziec Będzin
KS Dyskobolia Będzin
1:1
Źródło Kromołów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
4:0
UKS Uniwersytet Kraków
Grodziec Będzin
0:3
KS Będzin
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:0
Łagisza Będzin
Ostoja Żelisławice
3:1
KS Dyskobolia Będzin
XXXX
2:0
Pogoń Łagisza
Wawel Wirek Ruda Śląska
1:1
Źródło Kromołów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:3
Grunwald Ruda Śląska
XXXX
5:0
Łagisza Będzin
Wawel Wirek Ruda Śląska
1:4
KS Dyskobolia Będzin
UKS Uniwersytet Kraków
1:4
Źródło Kromołów
KS Będzin
2:1
Ostoja Żelisławice
Pogoń Łagisza
1:5
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:0
Pogoń Łagisza
Ostoja Żelisławice
2:1
KS Będzin
Źródło Kromołów
3:1
Grodziec Będzin
Łagisza Będzin
1:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
UKS Uniwersytet Kraków
1:0
XXXX
KS Dyskobolia Będzin
1:3
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
0:2
Grodziec Będzin
Ostoja Żelisławice
6:1
Źródło Kromołów
Łagisza Będzin
0:2
Wawel Wirek Ruda Śląska
XXXX
1:2
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
UKS Uniwersytet Kraków
0:1
KS Będzin
Pogoń Łagisza
0:2
KS Dyskobolia Będzin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
2:1
XXXX
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
4:3
Grunwald Ruda Śląska
Źródło Kromołów
3:0
Łagisza Będzin
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:1
Ostoja Żelisławice
KS Będzin
2:1
UKS Uniwersytet Kraków
KS Dyskobolia Będzin
3:0
Pogoń Łagisza
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
0:2
Grodziec Będzin
Źródło Kromołów
1:1
Grunwald Ruda Śląska
Łagisza Będzin
1:2
XXXX
Wawel Wirek Ruda Śląska
6:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
UKS Uniwersytet Kraków
0:0
KS Dyskobolia Będzin
KS Będzin
3:1
Pogoń Łagisza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
3:2
Grodziec Będzin
Wawel Wirek Ruda Śląska
4:3
Łagisza Będzin
Grunwald Ruda Śląska
1:0
Ostoja Żelisławice
UKS Uniwersytet Kraków
1:0
Źródło Kromołów
Pogoń Łagisza
0:2
KS Będzin
KS Dyskobolia Będzin
3:0*
XXXX
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
0:1
Pogoń Łagisza
Łagisza Będzin
2:1
KS Będzin
Grunwald Ruda Śląska
3:0*
XXXX
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:2
KS Dyskobolia Będzin
Ostoja Żelisławice
2:1
UKS Uniwersytet Kraków
Wawel Wirek Ruda Śląska
2:2
Grodziec Będzin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodziec Będzin
0:0
Źródło Kromołów
Łagisza Będzin
2:0
Ostoja Żelisławice
UKS Uniwersytet Kraków
1:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
KS Będzin
4:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Pogoń Łagisza
3:0*
XXXX
KS Dyskobolia Będzin
1:1
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wawel Wirek Ruda Śląska
1:0
Pogoń Łagisza
KS Będzin
3:0*
XXXX
Grodziec Będzin
2:2
Grunwald Ruda Śląska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
2:3
Ostoja Żelisławice
Źródło Kromołów
2:2
KS Dyskobolia Będzin
Łagisza Będzin
0:1
UKS Uniwersytet Kraków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
0:1
KS Będzin
Źródło Kromołów
3:0*
XXXX
Wawel Wirek Ruda Śląska
1:2
Grodziec Będzin
Grunwald Ruda Śląska
3:1
Pogoń Łagisza
UKS Uniwersytet Kraków
3:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
KS Dyskobolia Będzin
1:0
Łagisza Będzin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostoja Żelisławice
3:0*
XXXX
Źródło Kromołów
0:1
Grodziec Będzin
Łagisza Będzin
1:0
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:1
KS Dyskobolia Będzin
KS Będzin
1:2
Grunwald Ruda Śląska
Pogoń Łagisza
3:3
UKS Uniwersytet Kraków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:2
UKS Uniwersytet Kraków
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
3:4
Źródło Kromołów
Łagisza Będzin
1:0
Pogoń Łagisza
Wawel Wirek Ruda Śląska
3:0*
XXXX
KS Będzin
5:1
Ostoja Żelisławice
KS Dyskobolia Będzin
1:1
Grodziec Będzin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
1:1
Łagisza Będzin
UKS Uniwersytet Kraków
3:0*
XXXX
Grodziec Będzin
3:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Ostoja Żelisławice
2:1
Pogoń Łagisza
Źródło Kromołów
1:0
Wawel Wirek Ruda Śląska
KS Będzin
3:2
KS Dyskobolia Będzin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
3:0*
XXXX
Łagisza Będzin
2:2
Pogoń Łagisza
KS Dyskobolia Będzin
2:2
Wawel Wirek Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
1:3
KS Będzin
Grodziec Będzin
0:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Ostoja Żelisławice
0:5
UKS Uniwersytet Kraków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
3:2
KS Dyskobolia Będzin
Wawel Wirek Ruda Śląska
0:1
Łagisza Będzin
Pogoń Łagisza
3:0*
XXXX
Grodziec Będzin
1:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
UKS Uniwersytet Kraków
0:3
Ostoja Żelisławice
KS Będzin
0:0
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
4:3
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
Grodziec Będzin
1:1
KS Będzin
Ostoja Żelisławice
0:3
UKS Uniwersytet Kraków
Źródło Kromołów
1:5
Łagisza Będzin
Wawel Wirek Ruda Śląska
3:0*
XXXX
KS Dyskobolia Będzin
0:2
Pogoń Łagisza
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Łagisza Będzin
3:0*
XXXX
Wawel Wirek Ruda Śląska
3:3
KS Dyskobolia Będzin
Pogoń Łagisza
2:1
Źródło Kromołów
Grodziec Będzin
1:3
Grunwald Ruda Śląska
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:0
KS Będzin
UKS Uniwersytet Kraków
2:1
Ostoja Żelisławice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Źródło Kromołów
3:0*
XXXX
Łagisza Będzin
3:3
KS Dyskobolia Będzin
Pogoń Łagisza
2:3
Wawel Wirek Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
2:1
UKS Uniwersytet Kraków
Grodziec Będzin
3:1
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
KS Będzin
1:1
Ostoja Żelisławice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Łagisza Będzin
3:2
Pogoń Łagisza
Wawel Wirek Ruda Śląska
6:3
Źródło Kromołów
KS Dyskobolia Będzin
3:0*
XXXX
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
5:2
KS Będzin
Ostoja Żelisławice
3:6
Grunwald Ruda Śląska
UKS Uniwersytet Kraków
3:1
Grodziec Będzin
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Grunwald Ruda Śląska
2:3
KS Będzin
Grodziec Będzin
2:0
Ostoja Żelisławice
Zagłębiak Dąbrowa Górnicza
1:3
UKS Uniwersytet Kraków
Łagisza Będzin
2:1
Wawel Wirek Ruda Śląska
Pogoń Łagisza
3:0*
XXXX
KS Dyskobolia Będzin
0:1
Źródło Kromołów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości