Wypowiedzi po meczu z AKS-em II

Wypowiedzi po meczu z AKS-em II

Po sobotnim meczu, mieliśmy okazje zamienić słowo z zawodnikami MK. Między innymi rozmawialiśmy z obrońcą Gabrielem Ochojskim, oraz nowym nabytkiem drużyny Bartkiem Hofmanem:

(na zdjęciu z prawej)

 Gabriel Ochojski - "Podeszliśmy do tego meczu bardzo skoncentrowani, ale pierwsze 30 min  przespaliśmy co potwierdzają te 3 bramki stracone po karygodnych błędach obrony. Po ostrej  reprymendzie trenera podczas przerwy, na drugą połowę wyszliśmy zmotywowani i krok po  kroku dążylismy do postawionego nam celu. Czyli zwycięstwa! Mamy do poprawienia kilka  mankamentów, ale z meczu na mecz musi być coraz lepiej."
 Bartek Hofman - "Nie weszliśmy w ten mecz najlepiej, na szczęście po dwóch  szybko straconych bramkach odrazu się podnieśliśmy odpowiadając rywalom  dwoma trafieniami. W pierwszej połowie straciliśmy jeszcze jedną niepotrzebną  bramkę ale na drugie 45 minut wyszliśmy bardzo zdeterminowani i dobrą grą w  ataku oraz spokojną postawą w obronie i tworzeniu sytuacji wyciągnęliśmy wynik na  4:3 i to cieszy najbardziej."
 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości