Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
4:0
Wyzwolenie Chorzów
Hetman IV Katowice
4:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
1:2
GKS Katowice
Urania Ruda Śląska
4:1
LKS Pogoń Imielin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
2:0
Urania Ruda Śląska
Hetman IV Katowice
2:3
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:4
LKS Pogoń Imielin
Wyzwolenie Chorzów
3:2
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
1:3
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
5:2
Hetman IV Katowice
Urania Ruda Śląska
2:2
Wyzwolenie Chorzów
LKS Pogoń Imielin
3:4
GKS Katowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
0:3
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
1:5
GKS Katowice
Wyzwolenie Chorzów
3:1
LKS Pogoń Imielin
Hetman IV Katowice
0:3
Urania Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Urania Ruda Śląska
0:0
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
GKS Katowice
6:1
Wyzwolenie Chorzów
LKS Pogoń Imielin
5:0
Hetman IV Katowice
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
5:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
0:0
LKS Pogoń Imielin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
2:0
Wyzwolenie Chorzów
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
1:2
Urania Ruda Śląska
Hetman IV Katowice
0:9
GKS Katowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
18:0
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
Wyzwolenie Chorzów
6:1
Hetman IV Katowice
Urania Ruda Śląska
5:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
LKS Pogoń Imielin
6:1
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
9:0
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
12:1
Hetman IV Katowice
Wyzwolenie Chorzów
1:2
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
LKS Pogoń Imielin
2:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
9:1
Hetman IV Katowice
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
1:0
Wyzwolenie Chorzów
Urania Ruda Śląska
3:2
GKS Katowice
LKS Pogoń Imielin
3:2
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
4:0
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
GKS Katowice
8:0
LKS Pogoń Imielin
Wyzwolenie Chorzów
2:0
Urania Ruda Śląska
Hetman IV Katowice
1:4
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
6:0
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
5:1
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska
5:2
Hetman IV Katowice
LKS Pogoń Imielin
3:0
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman IV Katowice
1:1
LKS Pogoń Imielin
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:2
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Wyzwolenie Chorzów
1:7
GKS Katowice
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
2:2
Urania Ruda Śląska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pogoń Imielin
3:0
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
GKS Katowice
13:0
Hetman IV Katowice
Wyzwolenie Chorzów
6:1
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
Urania Ruda Śląska
2:3
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
TP IV Jastrząb Ruda Śląska
0:4
GKS Katowice
Hetman IV Katowice
1:3
Wyzwolenie Chorzów
Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie
3:2
Urania Ruda Śląska
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
5:1
LKS Pogoń Imielin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości