Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szopienice Katowice
1:4
Wyzwolenie Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
1:4
Górnik Panewniki
Hetman 22 Katowice
1:6
Jastrząb II Bielszowice
GKS Katowice
6:0
Stadion Śląski Chorzów
Józefka Chorzów
3:0
GKS Urania II Ruda Śl.
Wawel II Wirek Ruda Śląska
2:2
Kolejarz 24 Katowice
Strażak Mikołów
1:1
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
4:1
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Szopienice Katowice
2:0
Hetman 22 Katowice
Jastrząb II Bielszowice
4:1
Wawel II Wirek Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
4:1
Strażak Mikołów
Górnik Panewniki
2:1
Józefka Chorzów
Kolejarz 24 Katowice
1:6
GKS Katowice
GKS Urania II Ruda Śl.
5:3
Grunwald Ruda Śląska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
2:2
Górnik Panewniki
Hetman 22 Katowice
0:2
Wyzwolenie Chorzów
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:2
GKS Urania II Ruda Śl.
Strażak Mikołów
4:2
Kolejarz 24 Katowice
GKS Katowice
4:1
Józefka Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
1:1
Jastrząb II Bielszowice
Wawel II Wirek Ruda Śląska
2:1
Szopienice Katowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
1:0
Wyzwolenie Chorzów
Kolejarz 24 Katowice
3:1
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Józefka Chorzów
5:1
Strażak Mikołów
Górnik Panewniki
1:3
GKS Katowice
Jastrząb II Bielszowice
2:2
GKS Urania II Ruda Śl.
Szopienice Katowice
0:4
Grunwald Ruda Śląska
Hetman 22 Katowice
4:1
Wawel II Wirek Ruda Śląska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Urania II Ruda Śl.
4:2
Wyzwolenie Chorzów
Szopienice Katowice
5:0
Grunwald Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
2:1
Strażak Mikołów
Wawel II Wirek Ruda Śląska
2:3
Górnik Panewniki
Hetman 22 Katowice
0:3
Józefka Chorzów
GKS Katowice
0:1
Kolejarz 24 Katowice
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:3
Jastrząb II Bielszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Urania II Ruda Śl.
2:1
Kolejarz 24 Katowice
Józefka Chorzów
0:2
Stadion Śląski Chorzów
Jastrząb II Bielszowice
5:0
Strażak Mikołów
Szopienice Katowice
0:3
GKS Katowice
Hetman 22 Katowice
3:2
Wawel II Wirek Ruda Śląska
Grunwald Ruda Śląska
1:0
Wyzwolenie Chorzów
Górnik Panewniki
3:1
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
8:1
Kolejarz 24 Katowice
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:1
Jastrząb II Bielszowice
Stadion Śląski Chorzów
2:3
Górnik Panewniki
Strażak Mikołów
0:4
Szopienice Katowice
GKS Katowice
6:0
Hetman 22 Katowice
Józefka Chorzów
3:1
Grunwald Ruda Śląska
GKS Urania II Ruda Śl.
0:1
Wawel II Wirek Ruda Śląska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
5:0
Józefka Chorzów
Wawel II Wirek Ruda Śląska
5:0
Kolejarz 24 Katowice
Jastrząb II Bielszowice
2:0
Stadion Śląski Chorzów
Szopienice Katowice
3:0
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Strażak Mikołów
1:7
GKS Katowice
Grunwald Ruda Śląska
2:2
GKS Urania II Ruda Śl.
Górnik Panewniki
0:0
Hetman 22 Katowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Urania II Ruda Śl.
0:2
Górnik Panewniki
GKS Katowice
4:1
Grunwald Ruda Śląska
Strażak Mikołów
1:1
Wawel II Wirek Ruda Śląska
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:3
Hetman 22 Katowice
Stadion Śląski Chorzów
2:3
Szopienice Katowice
Kolejarz 24 Katowice
2:2
Jastrząb II Bielszowice
Józefka Chorzów
0:2
Wyzwolenie Chorzów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
0:2
Górnik Panewniki
Jastrząb II Bielszowice
8:0
Józefka Chorzów
Szopienice Katowice
8:0
Kolejarz 24 Katowice
Strażak Mikołów
2:0
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Hetman 22 Katowice
1:0
Stadion Śląski Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
2:1
Wawel II Wirek Ruda Śląska
GKS Urania II Ruda Śl.
2:3
GKS Katowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Katowice
3:1
Wyzwolenie Chorzów
Strażak Mikołów
2:3
GKS Urania II Ruda Śl.
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
1:3
Grunwald Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
1:4
Wawel II Wirek Ruda Śląska
Kolejarz 24 Katowice
1:4
Hetman 22 Katowice
Józefka Chorzów
2:0
Szopienice Katowice
Górnik Panewniki
1:2
Jastrząb II Bielszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
2:0
Jastrząb II Bielszowice
Szopienice Katowice
2:2
Górnik Panewniki
Hetman 22 Katowice
0:2
Józefka Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
3:1
Stadion Śląski Chorzów
GKS Urania II Ruda Śl.
3:3
Kolejarz 24 Katowice
Wawel II Wirek Ruda Śląska
6:0
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
GKS Katowice
18:0
Strażak Mikołów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:1
Szopienice Katowice
Jastrząb II Bielszowice
2:3
Hetman 22 Katowice
Górnik Panewniki
2:1
GKS Urania II Ruda Śl.
Józefka Chorzów
3:1
Grunwald Ruda Śląska
Kolejarz 24 Katowice
1:0
Wawel II Wirek Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
0:0
GKS Katowice
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
1:2
Strażak Mikołów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
1:0
Wyzwolenie Chorzów
Strażak Mikołów
0:0
Stadion Śląski Chorzów
GKS Katowice
4:1
Kolejarz 24 Katowice
GKS Urania II Ruda Śl.
2:2
Józefka Chorzów
Grunwald Ruda Śląska
2:3
Górnik Panewniki
Jastrząb II Bielszowice
3:1
Wawel II Wirek Ruda Śląska
Hetman 22 Katowice
4:4
Szopienice Katowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wyzwolenie Chorzów
1:2
Hetman 22 Katowice
Szopienice Katowice
3:0
Wawel II Wirek Ruda Śląska
Jastrząb II Bielszowice
3:0
Grunwald Ruda Śląska
Stadion Śląski Chorzów
2:2
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
Kolejarz 24 Katowice
1:3
Strażak Mikołów
Józefka Chorzów
1:4
GKS Katowice
Górnik Panewniki
2:0
GKS Urania II Ruda Śl.
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Stadion Śląski Chorzów
2:1
Wyzwolenie Chorzów
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
0:0
Kolejarz 24 Katowice
Grunwald Ruda Śląska
2:2
Szopienice Katowice
Józefka Chorzów
3:0
Strażak Mikołów
GKS Katowice
0:1
Górnik Panewniki
Wawel II Wirek Ruda Śląska
1:4
Hetman 22 Katowice
Jastrząb II Bielszowice
2:0
GKS Urania II Ruda Śl.
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jastrząb II Bielszowice
1:2
GKS Katowice
Wyzwolenie Chorzów
5:0
Wawel II Wirek Ruda Śląska
Hetman 22 Katowice
1:1
Grunwald Ruda Śląska
Kolejarz 24 Katowice
2:3
Stadion Śląski Chorzów
Józefka Chorzów
0:1
Siemianowiczanka II Siemianowice Śląskie
GKS Urania II Ruda Śl.
1:2
Szopienice Katowice
Górnik Panewniki
1:0
Strażak Mikołów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości