Górnik Wojkowice Gospodarze
Sarmacja Będzin Goście

Wojkowice - ul. Kusocińskiego 1

Górnik Wojkowice
Mariusz Gierczuk Nierozważny wślizg w nogi przeciwnika.
Szymon Wieczorek Niesportowe zachowanie.
Sarmacja Będzin
Jakub Kulesza Nierozważny wślizg w nogi przeciwnika.

Maciej Strzemiński Trener
Dawid Manterys Fizjoterapeuta
Marcin Bartosik Kierownik drużyny
Dawid Kukuryk Trener bramkarzy
Mateusz Sośniak Fizjoterapeuta
Janusz Iłczyk Trener
Paweł Gasik Drugi trener
Michał Kaczmarczyk Kierownik drużyny

13.08.2022

No i zaczęło się. Długo wyczekiwany start sezonu za nami. Rozpoczęliśmy od obiektywnie trzeba stwierdzić sprawiedliwego remisu. Pierwsza połowa bardzo dojrzała w naszym w wykonaniu. Każda ofensywna akcja z naszej strony niosła zagrożenie pod bramką miejscowych. W 24 minucie bardzo dobrą akcje naszego zespołu spuentował Karol Góral i dał nam prowadzenie które utrzymaliśmy do przerwy. Druga połowa była w naszym w wykonaniu jednak zdecydowanie słabsza. Już w 47 minucie po nieodpowiedzialnym zachowaniu Łukasza Ignalskiego w polu karnym sędzia podyktował rzut karny który na bramkę chwilę później zamienił Paweł Krzos choć wracający do naszej bramki Rafał Dawid był o włos od obronienia "jedenastki". W 75 minucie nasz zespół zaspał w polu karnym przy rzucie rożnym i zawodnik gospodarzy uderzeniem nożycami zdobył fantastyczną bramkę. Po raz kolejni nasi zawodnicy udowodnili, że mimo młodego wieku w poprzednim sezonie nabrali spory bagaż piłkarskiego doświadczenia. Chłodna głowa, dążenie do celu pozwoliło w 89 minucie za sprawą Marka Kocota doprowadzić do remisu. W samej końcówce oba zespoły szukały zwycięskiej bramki, ale bezskutecznie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów.

Chcielibyśmy przeprosić za jakość transmisji LIVE ze spotkania. Niestety w spotkaniach wyjazdowych jesteśmy uzależnieni od faktu jaki w danym miejscu znajduje się zasięg telefoniczny a co za tym idzie szybkość internetu. Na stadionie w Wojkowicach niestety zasięg ten delikatnie mówiąc nie jest najlepszy ...